WORK AND TRAVEL İŞLERİ YERLEŞTİRMELERİ

Work and Travel Sponsorlarımızın mülakatları ve işe yerleştirmeleri devam etmektedir. Elimizde olan işlerden seçip, formları ve ilk ödemeyi yaptıktan sonra 1 veya 2 gün içerisinde Skype üzerinden 2-3 dakika süren bir mülakat sonucunda hemen işe yerleşirsiniz ve böylece uzun süre iş veya mülakat için beklemezsiniz. Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firması olarak katılımcılarımızın Work and Travel programına hızlı şekilde yerleşmesini sağlamak bizim birinci görevimizdir.

Work and Travel iş listeleri devamlı olarak güncellenmektedir. Mülakata girenlerin iş sözleşmeleri  2-3 gün içerisinde gelmektedir. Bu sözleşmeler online başvuru yapılan sayfalara yüklenmektedir. Sözleşmenizin çıktısını alıp, gerekli yerleri imzalayarak ICCP TURKEY Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firmasına yollamanız gerekmektedir. İmzaladığınız iş sözleşmelerini bize yolladıktan 2 gün sonra vizeye giderken yanınızda götürmeniz gereken DS-2019 formunuz basılmaktadır.

Work and Travel Programına erken başvurmak ve hemen işe yerleşmek çok avantajlı ve önemlidir. Erken işe yerleştiğinizde vize görüşmesine Ocak sonu veya Şubat ayı başlarında gidebilirsiniz. Eğer vize alamama durumu olursa 1 ay İngilizce çalışarak seviyenizi yükseltip tekrar vize başvurusunda bulunabilir ve ikinci kez vize görüşmesine gittiğinizde görevlilere 1-2 ay boyunca kurslara katıldığınızı ve İngilizcenizi yeterli seviyeye getirdiğinizi söylemek vize almada avantaj sağlar. Ayrıca uçak biletleri erken alınır ve herşey erken hazır olur.

article-2386197-1B2F0759000005DC-872_964x543

Leave a Comment

Comment (required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Name (required)
Email (required)