GÜNCEL İŞLER

2024 SEZONU WORK AND TRAVEL KAYITLARIMIZ 01 TEMMUZ 2023 TARİHİNDE BAŞLAMIŞTIR. ÇALIŞTIĞIMIZ AMERİKALI SPONSOR SAYIMIZ 4 OLMUŞTUR. AŞAĞIDAKİ İŞLERİMİZ VE DAHA BİRÇOK BAŞKA İŞLER İÇİN ERKEN BAŞVURU FIRSATLARINI KAÇIRMAYINIZ. 

Çalıştığımız sponsorlarımız devamlı olarak güncel iş bilgilerini bize yollamakta ve bu işlere öğrenciler anında yerleşmektedirler. Hangi işi seçerseniz o işe yerleşirsiniz. İş fuarlarını beklemeden erkenden işlere yerleşen öğrencilerin bütün işlemleri de erken bitmektedir. Seçtiğiniz iş ile ilgili olarak sponsorlarımız veya işverenler online olarak Skype üzerinden kısa ve kolay bir mülakat sonucunda sizi seçtiğiniz işe anında yerleştirirler ve vize işlemleriniz başlar.

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 23 EYLUL 2023  SAAT: 09:05

Daha fazla bilgi için https://www.facebook.com/groups/iccpturkey adresine üye olunuz.

Güncel işlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter üzerinden takip ediniz https://twitter.com/ICCPTURKEY

ISLER GECEN YIL OLDUGU GIBI BU YIL DA CABUK BITMEKTEDIR. EN KISA ZAMANDA IS SECMENIZI TAVSIYE EDERIZ. 

 

 • + -

  01 - ABD'DE FARKLI EYALETLERDE FARKLI ISLERIN DETAYLI PDF DOSYALARI. BU LINKE TIKLADIGINIZDA ISLERIN DETAYLARINA ULASACAKSINIZ. ERKEN BASVURU YAPARAK BU ISLERDEN AYIRTINIZ.

  ABD nin en guzel bolgelerinde olan bu islerin PDF dosyalarina ulasip indirmek icin asagidaki linke tiklayarak indirip butun detaylari ogrenebilirsiniz. Dosya isimlerinin sonunda KAC BAY ve KAC BAYAN alinacagi, isin saatlik ucreti ve isin hangi eyalette oldugu belirtilmistir. Isinizi sectikten sonra 1-3 gun icerisinde SKYPE uzerinden mulakata girebilirsiniz.

  ISLERI GORMEK ICIN ASAGIDAKI LINKE TIKLAYINIZ.

  https://www.dropbox.com/scl/fo/5yjiejzdvj2pjeo83j9e8/h?rlkey=20mdk2wj5wnhq911jg3uyqzre&dl=0

 

 • + -

  02 - COLORADO DENVER’DA KONFERANS MERKEZİNDE FOOD SERVICE VE HOUSEKEEPING İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  Çok avantajlı Colorado Denver Konferans Merkezi ve aile tatil beldesi Work and Travel işleri için 10 bay bayan öğrenci alınacaktır.

  Hourly Pay: $12.56

  • Hours -35 – 40 per week
  • Overtime is sometimes available. It is $18.84
  • $200.00 per week for Room and Board. This covers housing dormitory-style, 3 meals per day (breakfast, lunch, dinner).
  • Cultural Exchange opportunities: International Fair, International Dinner, Staff Trips.
  • The positions we are looking to hire: Lifeguards, Housekeeping staff and food service staff.

   Başvuru için kayıt olup, ilk ödemenizi yapıp CV vermeniz gerekmektedir. Mülakat 5 dakika sürmekte ve orta düzeyde İngilizce seviyesi istemektedir. Mülakat SKYPE üzerinden işveren tarafından onların belirlediği bir tarihte yapılacaktır. Burası çok büyük bir konferans merkezi olup çok geniş bir alana yayılmıştır. Hergün yaklaşık 4.000-5.000 kişiye restoranlarda açık büfe yemek çıkmaktadır. Sizler gibi Amerikalilar ve baska ulkelerden calismaya gelen yaklasik 1.000 tane genc vardir.

   Konaklama yine ayni binalarda olup depozito ücreti yoktur. Yeme , icme ve konaklama için haftalık aylık 800 dolar kesilmektedir. Yeme, içme ve konaklama maaştan kesildiği için Amerika’ya giderken yanınıza sadece 200-250 dolar alınması yeterlidir ve yaninizda daha az harclikla gidebildiginiz icin program maliyeti diğer bütün Work and Travel programlarına göre yaklaşık 800-1.000 Dolar daha ucuzdur.

   Sosyalleşme açısından çok iyi bir yer olup uluslararası çalışanlar ve Amerikalılar sürekli eğlenceler düzenlemektedirler. İşe başlama tarihi Temmuz ayına kadar olabilir. Bitiş tarihi ise 20- 30 Eylül arasında bir tarih olmak zorundadır. Çalışma haftalık 40 saat olup fazla çalışma imkanı vardır. Fazla çalışma saat ücreti 18.84 dolardır. Saatlik ücret 12.56 dolardır. Yeme, içme ve konaklama icin haftalik 800 dolar maastan kesilmektedir. Bu cok iyi miktardir. Fazla çalışmalar daha da fazla kazanmanızı sağlayacaktır.

   Detaylı bilgi için aşağıdaki linke tıklayınız.

  http://iccpturkey.com/colorado-fotograflari/

 

 • + -

  03 - WASHINGTON DC, MARYLAND, VIRGINIA EYALETLERİNDE BULUNAN 4,5 YILDIZLI OTELLERDE CANKURTARANLIK İŞLERİ.DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

  Washington DC, Maryland ve Virginia Eyaletlerinin birlestigi yerde bulunan 4-5 yıldızlı Hilton, Sheraton gibi ünlü otel veya tatil sitelerinin havuzlarında calısılmaktadir. Yaklaşık 30 bay/bayan karışık eleman alınacaktır. Orta düzey İngilizce yeterlidir. Cankurtaran olabilmek için herhangi bir zaman sınırlaması olmaksızın 200 metre yüzebilmek ve yaklaşık 2-3 metreden havuz dibine atılan bir tuğlayı çıkarmak yeterlidir. Öncelikle Amerika’da yaklaşık 3 gun boyunca cankurtaranlık eğitimi aldıktan sonra katılımcılara bütün dünyada 2 yıl boyunca geçerli olan Lifeguard Sertifikası verilecek, ondan sonra hemen ise başlayacaklardır. 200 Dolar Cankurtaranlık eğitimi + 75 dolar cankurtaranlık kıyafetleri + 75 dolar havuz isletme lisansı ücretleri maastan kesilir. Saatlik ücret 13.50 Dolar. Haftalık calisma süresi 56-70 saat ancak calısılan bütün saatler icin ücret 13.50 dolar olarak ödenir. Konaklama 2-3 kişilik odalarda kişi başı haftalık 139 Dolar. 200 Dolar konaklama depozitosu vardır ve iş / sezon bitiminde oda temiz bırakılırsa 100 doları katılımcıya iade edilir. Kiralar maaştan kesilir. Konaklama ve isyeri arası yürüme mesafesinde veya bisikletle 20 dakika mesafede olabilir. İşveren Washington Dulles Havaalanından katılımcıları karşılar ve eğitim alacağı otele götürür. İşe başlama 1 Haziran 7 Temmuz arası. Bitiş 2 – 7 Eylül arası. 7 Eylul tarihinden sonra is saatleri cok azalacagi icin katilimci 2. bulabilir ve calismaya devam edebilir. Veya katilimci 7 Eylul tarihinden SONRA sponsordan izin almak sarti ile ABD de herhangi bir iste calisabilir. Katilimci gittigi isten cikarsa vizesi sponsor tarafından iptal edilir ve hemen Türkiye’ye geri dönmesi gerekir.

  http://iccpturkey.com/cankurtaranlarin-videolari/

 

 • + -

  04 - VIRGINIA'DA, BEYAZ SARAY YAKININDA BULUNAN SU PARKINDA CANKURTARANLIK İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

  Washington DC, Virginia sınırında, Pentagon ve Beyaz Saray’a 15 dakika mesafede olan GREAT WAVES Su Parkında çalışmak üzere 10 bay bayan Cankurtaran işe alınacaktır. Cankurtaran olabilmek için herhangi bir zaman sınırlaması olmaksızın 200 metre yüzebilmek ve yaklaşık 2-3 metreden havuz dibine atılan bir tuğlayı çıkarmak yeterlidir. Saatlik ücret 9.16 Dolar. Son 2 hafta saatlik ücret 11 Dolar. İşveren bu miktarları net olarak ödemiştir ve vergi kesmemiştir. İşe en geç başlama tarihi 22 Haziran’dır. İş bitiş tarihi ise 8 Eylül. Haftalık çalışma saati 35-50 saat arasıdır. Detaylı bilgi icin aşağıdaki linke tıklayınız.

  http://iccpturkey.com/cankurtaranlarin-videolari/