GÜNCEL İŞLER

2025 SEZONU WORK AND TRAVEL KAYITLARIMIZ 01 HAZIRAN 2024 TARİHİNDE BAŞLAMIŞTIR. ÇALIŞTIĞIMIZ AMERİKALI SPONSOR SAYIMIZ 4 OLMUŞTUR. AŞAĞIDAKİ İŞLERİMİZ VE DAHA BİRÇOK BAŞKA İŞLER İÇİN ERKEN BAŞVURU FIRSATLARINI KAÇIRMAYINIZ. 

Çalıştığımız sponsorlarımız devamlı olarak güncel iş bilgilerini bize yollamakta ve bu işlere öğrenciler anında yerleşmektedirler. Hangi işi seçerseniz o işe yerleşirsiniz. İş fuarlarını beklemeden erkenden işlere yerleşen öğrencilerin bütün işlemleri de erken bitmektedir. Seçtiğiniz iş ile ilgili olarak sponsorlarımız veya işverenler online olarak Skype üzerinden kısa ve kolay bir mülakat sonucunda sizi seçtiğiniz işe anında yerleştirirler ve vize işlemleriniz başlar.

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 05 ARALIK 2023  SAAT: 22:40

Daha fazla bilgi için https://www.facebook.com/groups/iccpturkey adresine üye olunuz.

Güncel işlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter üzerinden takip ediniz https://twitter.com/ICCPTURKEY

ISLER GECEN YIL OLDUGU GIBI BU YIL DA CABUK BITMEKTEDIR. EN KISA ZAMANDA IS SECMENIZI TAVSIYE EDERIZ. 

 

  • + -

    01 - ABD'DE FARKLI EYALETLERDE FARKLI ISLERIN DETAYLI PDF DOSYALARI. BU LINKE TIKLADIGINIZDA ISLERIN DETAYLARINA ULASACAKSINIZ. ERKEN BASVURU YAPARAK BU ISLERDEN AYIRTINIZ.

    ABD nin en guzel bolgelerinde olan bu islerin PDF dosyalarina ulasip indirmek icin asagidaki linke tiklayarak indirip butun detaylari ogrenebilirsiniz. Dosya isimlerinin sonunda KAC BAY ve KAC BAYAN alinacagi, isin saatlik ucreti ve isin hangi eyalette oldugu belirtilmistir. Isinizi sectikten sonra 1-3 gun icerisinde SKYPE uzerinden mulakata girebilirsiniz.

    ISLERI GORMEK ICIN ASAGIDAKI LINKE TIKLAYINIZ.

    https://www.dropbox.com/scl/fo/vefbgz6792kf6v6u96oox/h?rlkey=j37ze6dz1ln9ha4oexx367nlm&dl=0