EN İYİ WORK AND TRAVEL (WAT) ŞİRKETİ / ŞİRKETLERİ

EN İYİ WORK AND TRAVEL ŞİRKETİ HANGİSİ?

En iyi Work and Travel şirketi hangisi sorusunun cevabını bulmak mümkün değidir çünkü günümüzde Work and Travel Programını yapan birçok firma vardır. WAT programı yapmak için Amerikalı sponsorlarla anlaşma yapmış olan şirketlerin listesi İstanbul Amerikan Konsolosluğu sayfasında yayımlanmaktadır. Bu listeye aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz:

http://istanbul.usconsulate.gov/work_and_travel.html

ICCP TURKEY firması bu listede yerini almıstır. 12 yıldır başarılı bir şekilde üniversite öğrencilerini Work and Travel Programına kabul etmekte ve onlara bütün aşamalarda her türlü desteği vermektedir. ICCP TURKEY Türkiye’de en iyi şirketler arasında yerini almıştır çünkü her öğrenci ile bire bir iletişim kurmakta ve 24 saat destek sağlamaktadır. Ayrıca Work and Travel Programı ücretlerinde erken başvuru indirimleri yaparak programa katılım ücretlerini düsük tutmakta ve maddi durumu iyi olmayan öğrencilerin programa katılmalarını sağlamaktadır. Özellikle CAMP USA Programı’nı Türkiye genelinde yaygınlaştırarak öğrencilerin çok düşük bir maliyetle Work and Travel Programı’na katılmalarını sağlamaktadır. CAMP USA Programı’nın maliyeti Work and Travel Programı’nın maliyetinin yarısıdır. Üstelik yeme, içme ve konaklama ücretsizdir. ICCP TURKEY, Work and Travel programı ücretlerinde taksitlendirme yapmaktadır. ICCP TURKEY firması birçok sponsor ile çaliştığı için öğrencilere çok sayıda ve farklı eyaletlerde Work and Travel işleri sunmaktadır. Öğrecilermiz Work and Travel iş fuarlarına katılarak veya SKYPE üzerinden iş mülakatlarına katılabilirler. Sorunsuz bir WAT macerası yaşamak için ICCP TURKEY profesyonel danışmanları ile her türlü desteği sağlamaktadır.

ICCP LOGO yazisiz

Leave a Comment

Comment (required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Name (required)
Email (required)