NEDEN ICCP TURKEY?

Akademisyenlerin yönlendirmeleri doğrultusunda, öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun program veya işleri bulmak çok daha kolay ve öğrenciler için çok daha faydalı olmaktadır. Uluslararası Eğitim Danışmanlığı’nda dürüst hizmet ilkesiyle, DS-2019 formu çıkartma yetkisi olan altı Amerikan sponsor firması ile ortak olarak çalışan ICCP TURKEY,Türkiye’de bulunan her kesimden katılımcılara her turlu danışmanlık hizmetleri vermektedir. ICCP TURKEY özellikle Work and Travel, Camp Staff ve Staj programlarında son derece başarılı bir grafik çizmektedir. Ozellikle Camp Staff Programının Türkiye’de yayılmasını sağlamıştır. ICCP TURKEY Antalya merkezli bir WAT firmasıdır.

2004 yılından bu yana Antalya’da sürdürdüğü danışmanlık hizmetlerinden sonra başka illerde bulunan çalışma ortakları ile beraber daha da  büyümeye ve yayılmaya, öğrencilere ve yetişkin insanlara daha basarili danışmanlık hizmetleri sunmaya devam etmektedir. ICCP TURKEY aracılığı ile Amerika’ya giden katılımcılar, daha sonraki yıllarda tekrar, tekrar yine Amerika’ya gitmektedirler. Bu durum katılımcılarımızın ICCP TURKEY ‘den aldıkları danışmanlık hizmetlerinden ve iş yerleştirmelerinden son derece memnun kaldıklarının bir göstergesidir.

Neden ICCP TURKEY Uluslararası Eğitim firmasını seçmeliyim?

1- ICCP TURKEY 2004 yılından beri yurtdışı eğitim alanında faaliyet göstermektedir. Kurucuları ve birinci ağızdan bilgi alacağınız ve devamlı iletişim halinde olacağınız kişiler üniversite öğrencilerini çok iyi tanıyan ve devamlı olarak yurtdışına çıkan akademisyenlerdir. Hatta Amerika’da sizler gibi çalıştıkları için (camp staff programı) Amerika’da yaşam, çalışma ve Work and Travel Programı hakkında her türlü bilgiye sahiptirler. Danışmanlarımız yerine idari işleri yürüten personelimiz vardır ve onların görevi sadece katılımcıların formlarını düzenlemek, vize almak için gerekli formları doldurmak, Amerikalı sponsorlarımız ile bazı yazışmaları yapmak, başvuru dosyalarını hazırlamak gibi sadece geri plan hizmetlerini yürütmektir.

2- ICCP TURKEY 8 tane Amerikalı sponsor firma ile ortaklık anlaşmaları imzalamıştır. Katılımcılarımız açısından bu çok büyük bir avantajdır çünkü katılımcılarımız ilk başvurduğu işin sponsoru ile yapacağı mülakatı geçemezse bu katılımcımızı diğer sponsorumuza yönlendirebilmekteyiz ve böylece mutlaka her katılımcımızı bir işe yerleştirebilmekteyiz.

3- Katılımcılara her zaman herşeyi tam ve doğru olarak açıklar. Daha önceki yıllarda çalışan katılımcıların resimlerini ve videolarını paylaşır. Bu sayede Amerika’ya giden katılımcılarımız çalışacakları işyeri hakkında geniş bilgi sahibi olurlar. ICCP TURKEY katılımcılara 10.000 Dolar kazanacaksınız, hep gezeceksiniz, eğleneceksiniz gibi duymak istedikleri hayali, gerçek dışı şeyleri değil, tam doğruları ve gerçekleri anlatır. Böylece katılımcılar programa katıldıklarında kendilerini nelerin beklediğini çok iyi bilirler.

4- ICCP TURKEY katılımcıları işlere yerleşmek için iş fuarlarını beklemez. Katılımcılarımız elimizdeki işlere bakıp seçim yaparlar, formlarını ve ödemelerini tamamlarlar ve 2 iş günü içerisinde sponsor ile Skype üzerinden 2 dakika süren kısa bir mülakattan sonra anında o işe yerleştirilirler ve hemen arkasından vize işlemleri başlar. Beklemeden bir işe yerleşmek çok önemlidir. Çünkü beklediğiniz sürede birçok işi kaçırabilirsiniz.

5- ICCP TURKEY ile bütün işlemleriniz gecikmeden hızla, profesyonelce yapılır ve baştan sona her konuda her türlü destek verilir.

Amerika, İngiltere, Kanada, Malta, Rusya, Ukrayna ve Beyaz Rusya gibi pek çok ülkenin önde gelen üniversite ve yaz okullarıyla anlaşması bulunan ICCP TURKEY, bu alanlarda da başarılara imza atmıştır.

Yukarıda saydığımız nitelikler ICCP TURKEY firmasını diğer firmalardan ayıran özelliklerden sadece birkaç tanesidir.

Yurtdışı programlarında bizim parolamızı umarız daima hatırlarsınız:

Daha fazla bilgi için https://www.facebook.com/groups/iccpturkey adresine üye olunuz.

Güncel işlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter üzerinden takip ediniz https://twitter.com/ICCPTURKEY

WE TAKE NO RISK, YOU HAVE NO RISK!

ICCP TURKEY