Dil öğrenmek ve konuşabilmek için mutlaka uzun süreli programlı ve ciddi bir çalışma yapmak gerekir. Her ne kadar alt yapınız olsa da bunu daha ileri seviyelere götürebilmek için bol miktarda dinleme ve konuşma alıştırmaları yapmak gerekir. Bu sayfada bulunan videoları ve bilgileri devamlı olarak güncelleyip dilinizi daha ileri seviyeye götürmenize yardımcı olacağız.
İşverenlerle yapılan mülakatlarda ve Amerikan vize görüşmelerinde konuşma becerilerinizin iyi olması gerekmektedir.  Önemli olan soruları doğru olarak anlayıp hemen istenen cevabi vermenizdir.  Mülakatlar konusunda sizler için çok faydalı olacağına inandığımız Vize Aşamaları ve Vize Mülakatlarında Çıkabilecek Sorular sayfamızı da okumanızı tavsiye ederiz.

 

Aşağıdaki linke tıkladığınızda açılacak olan sayfada başlangıç ve ileri seviyelerde video dersleri göreceksiniz. Tavsiyemiz yine bütün dersleri en baştan dinleyerek aşama aşama daha ileri sevilerdeki videoları izlemeniz şeklinde olacaktır.

http://www.englishvideolesson.com/

Yine aynı şekilde aşağıdaki linke tıkladığınızda açılacak olan sayfada başlangıç ve ileri seviyelerde video dersleri göreceksiniz. Tavsiyemiz yine bütün dersleri en baştan dinleyerek aşama aşama daha ileri seviyelerdeki videoları izlemeniz şeklinde olacaktır.

http://www.real-english.com/reo/index.html