GÜNCEL İŞLER

2018 SEZONU WORK AND TRAVEL KAYITLARIMIZ 01 TEMMUZ 2017 TARİHİNDE BAŞLAMIŞTIR. ÇALIŞTIĞIMIZ AMERİKALI SPONSOR SAYIMIZ 6 OLMUŞTUR. AŞAĞIDAKİ İŞLERİMİZ VE DAHA BİRÇOK BAŞKA İŞLER İÇİN ERKEN BAŞVURU FIRSATLARINI KAÇIRMAYINIZ. 

Çalıştığımız sponsorlarımız devamlı olarak güncel iş bilgilerini bize yollamakta ve bu işlere öğrenciler anında yerleşmektedirler. Hangi işi seçerseniz o işe yerleşirsiniz. İş fuarlarını beklemeden erkenden işlere yerleşen öğrencilerin bütün işlemleride erken bitmektedir. Seçtiğiniz iş ile ilgili olarak sponsorlarımız veya işverenler online olarak Skype üzerinden kısa ve kolay bir mülakat sonucunda sizi seçtiğiniz işe anında yerleştirirler ve vize işlemleriniz başlar.

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 13 ARALIK 2017      SAAT: 12:38

 

IS LISTELERIMIZ GUNCELLENMEYE BASLAMISTIR.

Daha fazla bilgi için https://www.facebook.com/groups/iccpturkey adresine üye olunuz.

Güncel işlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter üzerinden takip ediniz https://twitter.com/ICCPTURKEY

ISLER GECEN YIL OLDUGU GIBI BU YIL DA CABUK BITMEKTEDIR. EN KISA ZAMANDA IS SECMENIZI TAVSIYE EDERIZ. 

 

 • + -

  00 - ABD'DE FARKLI EYALETLERDE FARKLI ISLERIN DETAYLI PDF DOSYALARI. BU LINKE TIKLADIGINIZDA BIRCOK ISIN DETAYLARINA ULASACAKSINIZ.

  ABD nin en guzel bolgelerinde olan bu islerin PDF dosyalarina ulasip indirmek icin asagidaki linke tiklayarak indirip butun detaylari ogrenebilirsiniz. Dosya isimlerinin sonunda KAC BAY ve KAC BAYAN alinacagi ve isin yhangi eyalette oldugu belirtilmistir. Isinizi sectikten sonra 1-3 gun icerisinde SKYPE uzerinden mulakata girebilirsiniz.

  IS LISTEMIZ GUNCELLENMISTIR. ASAGIDAKI LINKE TIKLAYINIZ.

 

 • + -

  01 - COLORADO DENVER’DA KONFERANS MERKEZİNDE FOOD SERVICE VE HOUSEKEEPING İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  Çok avantajlı Colorado Denver Konferans Merkezi ve aile tatil beldesi Work and Travel işleri için 14 bay bayan öğrenci alınacaktır. Başvuru için kayıt olup, ilk ödemenizi yapıp CV vermeniz gerekmektedir. Mülakat 2 dakika sürmekte ve orta düzeyde İngilizce seviyesi istemektedir. Mülakatı geçemeyenlerin ödedikleri ücretler tam olarak kesintisiz hemen iade edilecektir. Eğer katılımcı mülakatı geçip programa katılmaktan vazgeçerse yapmış olduğu ödemelerden 500 dolar kesilip kalan miktar iade edilecektir. Mülakatta başarılı olamayan katılımcı isterse hemen başka sponsorlarımızda bulunan diğer işlere müracaat edebilir. Mülakat SKYPE üzerinden işveren tarafından onların belirlediği bir tarihte yapılacaktır. Burası çok büyük bir konferans merkezi olup çok geniş bir alana yayılmıştır. Hergün yaklaşık 4.000-5.000 kişiye restaurantlarda açık büfe yemek çıkmaktadır ve bu yemekler sizlere tamamen ücretsizdir. Konaklama yine ayni binalarda olup tamamen ücretsizdir ve depozito yoktur. Yeme, içme ve konaklama bedava olduğu için Amerika’ya giderken yanınıza sadece 150-200 dolar alınması yeterlidir ve böylece program maliyeti diğer bütün Work and Travel programlarına göre yaklaşık 800-1.000 Dolar daha ucuzdur. Sosyalleşme açısından çok iyi bir yer olup uluslararası çalışanlar ve Amerikalılar sürekli eğlenceler düzenlemektedirler. İşe başlama tarihi Temmuz ayına kadar olabilir. Bitiş tarihi ise 20- 30 Eylül arasında bir tarih olmak zorundadır. Çalışma haftalık 40 saat olup fazla çalışma imkanı vardır. Fazla çalışma saat ücreti 13 Dolardır. Saatlik ücret 5.5 Dolardır (yeme, içme ve konaklama işveren tarafından karşılandığı için saatlik ücret 3 Dolar daha azdır). Haftada 40 saat çalışınca aylık ücretiniz 880 Dolar olmaktadır. Fazla çalışmalar daha da fazla kazanmanızı sağlayacaktır. Anlaşma süresine tam uyanlara iş bitiminde yaklaşık 200 Dolar bahşişlerden pay ve fazladan bonuslar verilmektedir (bahşiş miktarı çalışılan saate ve müşterilere bağlıdır). Detaylı bilgi için aşağıdaki linke tıklayınız.

  http://iccpturkey.com/colorado-fotograflari/

 

 • + -

  02 - WASHINGTON DC, MARYLAND, VIRGINIA EYALETLERİNDE BULUNAN 3,4,5 YILDIZLI OTELLERDE CANKURTARANLIK İŞLERİ.

  ORTA Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 20 bay/bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret 9 dolar. Haftada 40 saat üzeri çalışıldıgında saati 13,5 dolar. Ortalama çalışma haftada 48-70 saat arası. İşe başlama 1 – 30 Haziran, bitirme 1 – 10 Eylül arası. Konaklama haftalık 119 dolar. 250 metre zaman sinirlamasi olmadan yuzme ve 2-3 metreye dalabilmek gereklidir. Amerika’da 3 gunluk cankurtaranlik egitimi aldiktan sonra ise baslanacaktir. Havaalanında karşılama vardir..

  http://iccpturkey.com/cankurtaranlarin-videolari/

 

 • + -

  03 - VIRGINIA'DA, BEYAZ SARAY YAKININDA BULUNAN SU PARKINDA CANKURTARANLIK İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

  Washington DC, Virginia sınırında, Pentagon ve Beyaz Saray’a 15 dakika mesafede olan GREAT WAVES Su Parkında çalışmak üzere 10 bay bayan Cankurtaran işe alınacaktır. Cankurtaran olabilmek için herhangi bir zaman sınırlaması olmaksızın 200 metre yüzebilmek ve yaklaşık 2-3 metreden havuz dibine atılan bir tuğlayı çıkarmak yeterlidir. Saatlik ücret 9.16 Dolar. Son 2 hafta saatlik ücret 11 Dolar. İşveren bu miktarları net olarak ödemiştir ve vergi kesmemiştir. İşe en geç başlama tarihi 22 Haziran’dır. İş bitiş tarihi ise 8 Eylül. Haftalık çalışma saati 35-50 saat arasıdır. Detaylı bilgi icin aşağıdaki linke tıklayınız.

  http://iccpturkey.com/cankurtaranlarin-videolari/

 

 

ASAGIDAKI ISLER 2018 SEZONU ICIN HENUZ AKTIF OLMAMISTIR. SPONSORLARIMIZ ISLERI AKTIF HALE GETIRDIKCE YUKARIDAKI AKTIF ISLER LISTESINE EKLEYECEGIZ.

 • + -

  30423 - NEW YORK, MANHATTAN ADASI'NDA CENTRAL PARK'TA BULUNAN EGLENCE PARKINDA RIDE OPERATORLUK İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 10 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.75 dolar. Ikinci is imkani var. Yenekler % 10 indirimli. İşe başlama en gec 2 Haziran, bitirme 11 Eylül – 13 Eylül arası. Konaklama aylik 500 dolar civari. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/bW86ANyK

 

 • + -

  30579 - CALIFORNIA, BRIDGEPORT'TA, VIRGINIA LAKES RESORT'TA MUTFAK YARDIMI İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bay alınacaktır. Saatlik ücret 10 dolar. YEMEK VE KONAKLAMA UCRETSIZ. Bonus var. İşe başlama 13 – 15 Haziran arası, bitirme 20 Eylül – 30 Eylül arası. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/OizfMghS

 

 • + -

  30569 - CALIFORNIA, PISMO BEACH'TE, POINT BREAK MAGAZASINDA SATIŞ ELEMANLIGI İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  IYI düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 10 dolar. Konaklamayi sponsor ayarlayacaktir. İşe başlama 1 – 15 Haziran arası, bitirme 10 Eylül – 30 Eylül arası. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/0Rof3p2t

 

 • + -

  30926 - MARYLAND, OCEAN CITY'DE, OKYANUS KENARINDA BULUNAN GOLF KLUBUNDE KASIYERLIK İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  IYI düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.25 dolar. Ikinci is imkani var. İşe başlama en gec 1 Haziran, bitirme 1 Eylül – 30 Eylül arası. Konaklama haftalik 125 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/WHxOWWGT

 

 • + -

  31095 – ALASKA, GIRDWOOD'TA, GECELIK KONAKLAMANIN 480 TL OLDUGU LUKS OTELDE HOUSEKEEPING İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 3 bay / bayan karisik alınacaktır. Saatlik ücret 11 dolar. İşe başlama 1 – 25 Haziran arası, bitirme 30 Eylül. İkinci iş imkanı var. Konaklama haftalık 100 dolar ve yürüme mesafesinde. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/3xOQXpeg

 

 • + -

  4441 - WASHINGTON DC'DE BEYAZ SARAY YANINDA BULUNAN ÜNLÜ NATIONAL MALL'DA MÜŞTERİ HİZMETLERİ VE GENEL BAKIM İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 10 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 10.50 dolar olup 1 Temmuz tarihinden itibaren 11.50 dolar olacaktır. İşe başlama 20 – 30 Haziran arası, bitirme 23 Eylül – 30 Eylül arası. Konaklama bulma konusunda sirketimiz yardimci olacaktir. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/x6EFUE6i

 

 • + -

  4442 - COLORADO, VAIL'DE, DENVER'A 2 SAAT MESAFEDE BULUNAN JOE'S FAMOUS DELI RESTAURANTTA KASİYERLİK, SANDVİÇ HAZIRLAMA VE TEMİZLİK İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 3 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 11 dolar. Anlaşma sonuna kadar kalınırsa saatlik 1 dolar bonus ödenecek ve saatlik ücret 12 dolar olacaktır.  İşe başlama 1 – 15 Haziran arası, bitirme 1 Eylül – 30 Eylül arası. Konaklama bulma konusunda sponsor yardimci olacaktir. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/veyUHhk4

 

 • + -

  4443 - MASSACHUSETTS, ORLEANS'TA, BOSTON'A 2 SAAT MESAFEDE BULUNAN KATE'S KAPERS HOTELDE HOUSEKEEPING İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 4 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 12 dolar. Konaklama haftalık 125 dolar. İşe başlama 1 Mayıs – 20 Haziran arası, bitirme 1 Eylül – 30 Eylül arası. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/LanuHwkV

 

 • + -

  4444 - WASHINGTON, ASHFORD'TA, ÜNLÜ SEATTLE KENTİNE 2 SAAT MESAFEDE BULUNAN MT. RAINIER AT PARADISE INN VE NATIONAL PARK INN'DE MUTFAK YARDIMI VE YEMEK PİŞİRME İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 4 bay / bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret 9.75 dolar olup 1 Temmuz tarihinden itibaren artacaktır. Konaklama haftalık 30 – 40 dolar. Yemekler günde 3 öğün için haftalık 55 dolar. İşe başlama 12 Mayıs – 7 Temmuz, bitirme 15 Temmuz – 30 Eylül arası. Yemekler haftalık 56 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/mZTevqrZ

 

 • + -

  44412 - COLORADO, BRECKENRIDGE'TE BULUNAN OTELDE HOUSEKEEPING İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 14 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 10.05 dolar. İşe başlama 1 Mayıs – 1 Haziran arası, bitirme 25 Eylül – 30 Eylül arası. Konaklama aylik 400 dolar. Ikinci is imkani var. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/8LZa4bpZ

 

 • + -

  44413 - WASHINGTON, MARBLEMOUNT'TA BULUNAN BUFFALO RUN OTELDE SERVIS VE HOUSEKEEPING İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 3 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 9.67 dolar. İşe başlama 1 – 15 Haziran arası, bitirme 15 Eylül – 30 Eylül arası. Konaklama aylik 50 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/jfb3EHai

 

 • + -

  44414 - MAINE, SCARBOROUGH'DA OKYANUS KENARINDA BULUNAN COMFORT INN AND SUITS'TE HOUSEKEEPING İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 3 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8 dolar. İşe başlama 15 Haziran – 1 Temmuz arası, bitirme 15 Eylül – 30 Eylül arası. Konaklama aylik 50 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/CGzVv9Hc

 

 • + -

  44415 - MAINE, SCARBOROUGH'DA OKYANUS KENARINDA BULUNAN COMFORT INN AND SUITS'TE HOUSEKEEPING İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 3 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8 dolar. İşe başlama 15 Haziran – 1 Temmuz arası, bitirme 15 Eylül – 30 Eylül arası. Konaklama aylik 50 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/CGzVv9Hc

 

 

 • + -

  44417 - NEW HAMPSHIRE, UNLU HAMPTON BEACH'TE, BOSTON'A 1 SAAT MESAFEDE, OKYANUS KENARINDA BULUNAN EVER GREEN MANAGEMENT DRIFT RESORTTA HOUSEKEEPING İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bay/ bayan alınacaktır. Saatlik ücret 10 dolar. Ikinci is imkani var. İşe başlama 1 – 15 Haziran arası, bitirme 1 Eylül – 15 Eylül arası. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/11tW7LKn

 

 • + -

  44418 - NEW HAMPSHIRE, LACONIA'DA, HALF MOON ENTERPRISES RESORT'TA, RESORT WORKER İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 3 bay/ bayan alınacaktır. Saatlik ücret 7.25 dolar. Konaklama haftalik 76 dolar. İşe başlama 1 – 24 Haziran arası, bitirme 1 Eylül – 25 Eylül arası. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/YEkaaGu7

 

 • + -

  44419 - NEW HAMPSHIRE, UNLU HAMPTON BEACH'TE, BOSTON'A 1 SAAT MESAFEDE, OKYANUS KENARINDA BULUNAN LA SPIAGGIA PIZZA RESTAURANT'TA FOOD SERVER İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  IYI düzeyde İngilizce istenmektedir. 3 bay, 8 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 7.50 dolar. BAHSIS ve BONUS var. Fazla mesai var. Konaklama haftalik 110 dolar. İşe başlama 1 – 10 Haziran arası, bitirme 15 Eylül – 30 Eylül arası. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/OgDlulC4

 

 • + -

  44420 - SOUTH DAKOTA, RAPID CITY'DE BULUNAN LIV HOSPITALITY, RESORT VE CASINO OTELDE HOUSEKEEPING, FOOD SERVICE, MUTFAK YARDIMI İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  IYI düzeyde İngilizce istenmektedir. 10 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.55 + BAHSIS. Konaklama haftalik 50 dolar. İşe başlama 15 Haziran – 10 Temmuz arası, bitirme 15 Eylül – 30 Eylül arası. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/x9bZJpJO

 

 • + -

  44421 - MARYLAND, OCEAN CITY'DE OKYANUS KENARINDA BULUNAN PRINCESS BAYSIDE RESORT OTELDE SECURITY, HOUSEKEEPING, FOOD SERVICE, MUTFAK YARDIMI İŞLERİ. İŞVEREN OTELDE HANGİ İŞE YERLEŞECEGİNİZE KARAR VERECEKTİR. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  IYI-ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 5 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.25. Yemekler her ogun icin 2 dolar. Konaklama haftalik 50 dolar. İşe başlama 1 – 20 Haziran, bitirme 6 Eylül – 30 Eylül arası. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/sqOuKUR5

 

 • + -

  44422 - MARYLAND, OCEAN CITY'DE OKYANUS KENARINDA BULUNAN PRINCESS ROYAL RESORT OTELDE FOOD SERVICE VE MUTFAK YARDIMI İŞLERİ. ISVEREN OTELDE HANGI ISE YERLESECEGINIZE KARAR VERECEKTIR. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  IYI – ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 70 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.25 dolar. Konaklama haftalik 65 dolar. İşe başlama 1 – 15 Haziran, bitirme 6 Eylül – 30 Eylül arası. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/kOdepjaC

 

 • + -

  44423 - MAINE, GREENVILLE'DE, THE LODGE AT MOOSEHEAD LAKE'DE SERVIS VE HOUSEKEEPINGI İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  IYI – ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 9 dolar. Konaklama haftalik 50 dolar. İşe başlama 15 Haziran – 1 Temmuz, bitirme 1 Eylül – 30 Eylül arası. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/qRhqDbS0

 

 • + -

  10- FLORIDA, ÜNLÜ TATİL BELDESİ FORT WALTON BEACH'TE, MC DONALD'S RESTAURANTLARDA TEAM MEMBER İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  Ünlü tatil beldesi DESTIN, FLORIDA’da MCDONALDS’da sipariş alacak ve mutfakta yardım edecek 17 bay/bayan eleman alınacaktır. Orta düzeyde İngilizce yeterlidir. Saatlik ücret 7.93 dolar. Fazla mesai saati 12 dolar. IKINCI IS IMKANI VAR. Haftalık 32-40 saat arası çalısma. İşe en geç başlama 22 Mayıs, bitirme 1 Eylül. Konaklama apart otelde her odada 2-3 kişi olarak kişi başı haftalık 100-125 dolar. Depozito 400 dolar+6 haftalık kira ödenmeli (öğrencilerimiz önceki yıllarda 400-500 dolar ödeme yaparak motellere yerleştiler). Yemekler indirimli. Saç ve sakallar traşlı olmalı, görünür dövme olmamalı. İşyerini görmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

  https://www.google.com/maps/search/DESTIN,+FLORIDA+MCDONALDS/@30.398228,-86.4564979,13z/data=!3m1!4b1

 

 • + -

  4445 - MICHIGAN, LAKE SUPERIOR ÜZERİNDE, ISLE ROYALE NATIONAL PARK'TA BULUNAN ROCK HARBOR LODGE'TA SERVER, YEMEK HAZIRLAMA, HOUSEKEEPER VE SATIŞ ELEMANLIĞI İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İYİ ve ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir.2 bay, 2 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.50 dolar. Konaklama haftalık 28 dolar. Yemekler günde 3 öğün için haftalık 52.50 dolar. İşe başlama 1 Mayıs – 19 Haziran, bitirme 10 Eylül. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/oBjXKVp3

 

 • + -

  777 - NEW YORK, ÜNLÜ LAKE GEORGE KENARINDA BULUNAN BOARD WALK RESTAURANTTA HOSTESS, BUSSER, MUTFAK YARDIMI İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 23 bay / bayan karışık alınacaktır. 5 Busser, 14 pişirme, 5 host / hostess, 3 yemek hazırlama, 3 bulaşık elemanı alınacaktır. Saatlik ücret 8.75 dolar. Busser 5 dolar ama bahşiler var. Fazla çalışma imkanı var.  İşe başlama 20 Mayıs – 22 Haziran, bitirme 5 Eylül – 1 Ekim arası. Yemekler haftalık 56 dolar. Konaklama haftalık 77 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/yvh3N5YV

 

 • + -

  888 - NEW YORK, ÜNLÜ LAKE GEORGE KENARINDA BULUNAN ADIRONDACK PUB & BREWERY RESTAURANTTA YEMEK PİŞİRME, YEMEK HAZIRLAMA VE BULAŞIK YIKAMA İŞLERİ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 18 bay / bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret 8.75 dolar. Konaklama haftalık 85 dolar ve 2 dakika mesafede .Fazla çalışma imkanı var.  İşe başlama 1 Haziran – 15 Temmuz arası, bitirme 20 – 30 Eylül  arası. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/IWVuHP3W

 

 • + -

  999 - SOUTH DAKOTA, BADLANDS'TE, CEDAR PASS LODGE FOREVER RESORT'TA HOUSEKEEPING, BULAŞIK, BUSSER, HEDİYELİK EŞYA SATIŞ, FRONT DESK İŞLERİ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay, 1 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.50 dolar. Yeme, içme ve konaklama ücreti AYDA SADECE 250 dolar.  İşe başlama 1 Haziran – 1 Temmuz arası, bitirme 3 – 30 Eylül  arası. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/siX8qiGG

 

 • + -

  9911 - CALIFORNIA, BIG BEAR'DA, SAN BERNARDINO'YA 1 SAAT, LOS ANGELES'A 2 SAAT, HOLLYWOOD'A 2.5 SAAT, SANTA MONICA'YA 3 SAAT MESAFEDE BULUNAN CAMP OAKES'DA RESTAURANT VE MUTFAK YARDIMI İŞLERİ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 3 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 10.00 dolar. Yeme, içme ve konaklama UCRETSIZDIR.  İşe başlama 31 Mayıs, bitirme 19 Agustos. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/aFnaqd3H

 

 • + -

  991 - CALIFORNIA, FAWNSKIN'DE, SAN BERNARDINO'YA 1 SAAT, LOS ANGELES'A 2 SAAT, HOLLYWOOD'A 2.5 SAAT, SANTA MONICA'YA 3 SAAT MESAFEDE BULUNAN CAMP WHITTLE'DA MUTFAK YARDIMI İŞLERİ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 10 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 10.00 dolar. Yeme, içme ve konaklama UCRETSIZDIR.  İşe başlama 4 – 11 Haziran – bitirme 27 Agustos – 3 Eylul arası. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/CBPDaw4j

 

 • + -

  992 - CALIFORNIA, ANGELUS OAKS'TA, SAN BERNARDINO'YA 30 DAKIKA, LOS ANGELES'A 1,5 SAAT, HOLLYWOOD'A 2 SAAT, SANTA MONICA'YA 3 SAAT MESAFEDE BULUNAN CAMP ROUND MEADOW'DA MUTFAK YARDIMI İŞLERİ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 10.00 dolar. Yeme, içme ve konaklama UCRETSIZDIR.  İşe başlama 4 – 10 Haziran – bitirme 11- 13 Agustos arası. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/54zlgFWy

 

 • + -

  30449 - NEW YORK, GENEVO'DA, NIAGARA ŞELALESİ YAKININDA BULUNAN TARİHİ BELHURST KALESİ'NDE HOUSEKEEPING VE LAUNDRY İŞLERİ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 21 yaş üzerinde olan 3 bay/ bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret 8.75 dolar. Bahşiş var.  İşe başlama 1 – 10 Haziran, en erken bitirme 10 – 30 Eylül. Konaklama aylık 300 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/KCIMbKfO

 

 • + -

  29943- NEW YORK’TA, MANHATTAN ADASINDA, CENTRAL PARK KOSESINDE BİSİKLET KİRALAMA VE MÜŞTERİ TEMSİLCİLİĞİ İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 9 dolar. BAHSIS VE BONUS VAR.  İşe en geç başlama 2 Haziran, en erken bitirme 1 Eylül. Konaklama aylık 450 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi8/NY%202%20bay%202%20bayan.pdf

 

 • + -

  30282 - NEW YORK, CLAYTON'DA, NIAGARA ŞELALESİNE 4 SAAT MESAFEDE NEHİR KENARINDA BULUNAN 1000 ISLANDS HARBOR HOTEL'DE HOUSEKEEPING İŞLERİ.DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 9 dolar. Bahşiş var.Yemekler indirimli. İşe başlama 1 Haziran – 20 Haziran arası, bitirme 7 Eylül – 30 Eylül arası. Konaklama haftalık 50 dolar ve yürüme mesafesinde. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/KDMzRSLo

 

 • + -

  30922 - VIRGINIA, LURAY’DE, WASHINGTON DC’YE 2 SAAT MESAFEDE BULUNAN SKYLAND LODGE'DA HOUSEKEEPING İŞLERİ.

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8 dolar. Yemekler indirimli. İşe en geç başlama 18 Haziran, en erken bitirme 13 Eylül. Konaklama yürüme mesafesinde ve haftalık 25 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/ilbBlSdp

 

 • + -

  30693 – TEXAS, SAN ANTONIO'DA (AMERİKA'NIN 7. BÜYÜK KENTİ), SPLASHTOWN SU PARKINDA CANKURTARANLIK / HAVUZ GOREVLISI İŞLERİ.

  IYI düzeyde İngilizce istenmektedir. 4 bay, 7 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 7.25 dolar. Yemekler indirimli. İkinci iş imkanı var. BONUS var. İşe başlama 1 – 15 Temmuz, bitirme 11 Eylul. Konaklama aylık 400 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/PweVD86V

 

 • + -

  30164 – TEXAS, PORT ARANSAS'TA, SAN ANTONIO' YA 2.5 SAAT, HOUSTON'A 3.5 SAAT MESAFEDE, OKYANUS ÜZERİNDE BULUNAN ADADA, DONDURMA SATIŞ İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bay alınacaktır. Saatlik ücret 8 – 10 dolar. İşe başlama 1 – 15 Haziran arası, bitirme 10 – 30 Eylül arası. İkinci iş imkanı var. Konaklama haftalık 65 dolar ve yürüme mesafesinde. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/nc5o7IuA

 

 • + -

  30348- NEW JERSEY, CLEMENTON’DA, EĞLENCE PARKI VE SU DÜNYASI’NDA, PHILADELPHIA’YA 30 DAKİKA, NEW YORK’A 2 SAAT, WASHINGTON DC’YE 3 SAAT MESAFEDE, FOOD ATTENDANT VE KASİYER İŞLERİ.

 

 • + -

  29446 - ARKANSAS, HOT SPRINGS'TE, ÜNLÜ MAGIC SPRINGS AND CRYSTAL FALL EĞLENCE PARKINDA GENEL PARK VE RIDE OPERATÖRLÜK İŞLERİ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 14 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.50 dolar. Yemekler indirimli. İşe başlama 1 – 6 Haziran, bitirme 22 Ağustos. Konaklama yürüme mesafesinde ve haftalık 60 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/rY7GH9Fg

 

 • + -

  30662- NEW MEXICO, RATON’DA, BEST WESTERN HOTEL’DE HOUSEKEEPING İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 8 bay/bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret 7.50 dolar. Sözleşme sonunda saatlik 0.50 cent bonus.İkinci iş imkanı var. İşe başlama 1 – 18 Haziran arası, bitirme 8 – 30 Eylül arası. Konaklama ayni otelde ve haftalık 75 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/qu47cife

 

 • + -

  30562- NEW MEXICO, RATON’DA, BEST WESTERN HOTEL’DE HOUSEKEEPING İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 6 bay/bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret 7.50 dolar. Sözleşme sonunda saatlik 0.50 cent bonus.İkinci iş imkanı var. İşe başlama 1 – 18 Haziran arası, bitirme 8 – 30 Eylül arası. Konaklama ayni otelde ve haftalık 75 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/m9hkoZbx

 

 • + -

  30764 – DELAWARE, OCEAN VIEW'DA EŞYA KİRALAMA İŞLERİ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.25 dolar. İşe başlama 6 – 15 Haziran arası, iş bitirme 5 – 30 Eylül arası. Konaklama haftalık 110 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/cyOs2DWW

 

 • + -

  31034- VIRGINIA, LURAY, BIG MEADOW WAYSIDE'DA, ULUSAL PARK'TA, WASHINGTON DC’YE 2 SAAT MESAFEDE BULAŞIK İŞLERİ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bay veya bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8 dolar. İşe başlama 1-18 Haziran, bitirme 09 – 30 Eylül arası. Yemekler indirimli. Konaklama haftalık 25 dolar ve yürüme mesafesinde. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/wLaGZ1nI

 

 • + -

  31033- VIRGINIA, LURAY, SKYLAND LODGE'DA, ULUSAL PARK'TA, WASHINGTON DC’YE 2 SAAT MESAFEDE BULAŞIK İŞLERİ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 3 bay veya bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8 dolar. İşe başlama 1-18 Haziran, bitirme 09 – 30 Eylül arası. Yemekler indirimli. Konaklama haftalık 25 dolar ve yürüme mesafesinde. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/bqsD2O17

 

 • + -

  30179 - PENNSYLVANIA, GROVE CITY'DE, ALIŞ VERİŞ MERKEZLERİNDE, STANTLARDA YİYECEK SATIŞ VE SERVİS İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.00 dolar. Bahşiş var. Fazla mesai var. İşe başlama 20 Mayıs – 15 Haziran, işi bitirme 1 – 30 Eylül arası. Çalışırken yemekler ücretsiz. Konaklama haftalık 25 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/mgbhIJvI

 

 • + -

  29854 – CALIFORNIA, SAN FRANCISCO’DA, SAN FRANCISCO KÖPRÜSÜ’NÜN YANINDA BULUNAN BOUDIN BAKERY’DE, KASİYERLİK, BUSSIER, KITCHEN STAFF, DISH WASHER İŞLERİ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bay, 2 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 12.25 dolar. İşe en geç başlama 20 Haziran, en erken bitirme 1 Eylül – 30 Eylul arasi. İkinci İş imkanı var. Yemekler çalışırken % 50 indirimli. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi2016/ca%2035%20bay%20bayan.pdf

 

 • + -

  30645- NEW YORK, MANHATTAN ADASI'NDA, SHAKE SHACK MIDTOWN RESTAURANTTA MUTFAK İŞLERİ.

 

 • + -

  29860 – MASSACHUSETTS, BOSTON MERKEZDE HOUSEKEEPING İŞLERİ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 20 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 9 dolar. Bahşiş var. İKİNCİ İŞ İMKANI VAR. İşe başlama 15 – 30 Haziran arası, iş bitirme 15 Eylül – 30 Eylül arası. YEMEKLER ÜCRETSİZ. Konaklama haftalık 100-125 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/1bCZ1d3m

 

 • + -

  30750 – ILLINOIS, EAST DUNDEE'DE, EĞLENCE PARKINDA RIDE OPERATORLÜK İŞLERİ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 12 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.25 dolar. Yemekler % 25 indirimli. İkinci iş imkanı var. İşe başlama 1 – 20 Haziran arası, iş bitirme 1 – 20 Eylül arası. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/3vQBi6tl

 

 • + -

  29828 – SOUTH CAROLINE'DA, OKYANUS KENARINDA OLAN NORTH MYRTLE BEACH'TE RESTAURANT WORKER İŞLERİ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 5 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8 dolar. Yemekler calisirken ucretsiz, calismiyorken % 50 indirimli. IKINCI IS IMKANI VAR. İşe başlama 10 Haziran – 20 Haziran, bitirme 8 Eylül-15 Eylül arası. Konaklama haftalik 79 – 89 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/F5s7TM7o

 

 • + -

  30752 – ILLINOIS, EAST DUNDEE'DE, EĞLENCE PARKINDA SATIŞ VE MÜŞTERİ HİZMETLERİ İŞLERİ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.25 dolar. Yemekler % 25 indirimli. İkinci iş imkanı var. İşe başlama 1 – 20 Haziran arası, iş bitirme 1 – 20 Eylül arası. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/AZjXwUfn

 

 • + -

  29859 – MASSACHUSETTS, BOSTON MERKEZDE, HYATT BOSTON HARBOR'DA HOUSEMAN İŞLERİ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bay alınacaktır. Saatlik ücret 9 dolar. Bahşiş var. İKİNCİ İŞ İMKANI VAR. İşe başlama 15 – 30 Haziran arası, iş bitirme 15 Eylül – 30 Eylül arası. YEMEKLER ÜCRETSİZ. Konaklama haftalık 100-125 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/Yg64zyqp

 

 • + -

  30926 – MARYLAND, OCEAN CITY'DE, MİNİ GOLF SAHASINDA KASİYERLİK İŞLERİ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.75 dolar. İKİNCİ İŞ İMKANI VAR. İşe başlama 1 Haziran, iş bitirme 1 Eylül – 30 Eylül arası. Konaklama haftalık125 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/2ZDHMYgY

 

 • + -

  30771 – NEW YORK, AMHERST'TE, NIAGARA ŞELALESİ'NE VE BUFFALO'YA YARIM SAAT MESAFEDE BULUNAN OTELDE SERVER VE BANKET ELEMANLIĞI İŞLERİ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 5 dolar. Bahşiş var.  İKİNCİ İŞ İMKANI VAR. İşe başlama 1 – 20 Haziran – bitirme1 – 30 Eylül arası. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/Vnjswtsd

 

 • + -

  30347- NEW JERSEY, CLEMENTON’DA, EĞLENCE PARKI VE SU DÜNYASI’NDA, PHILADELPHIA’YA 30 DAKİKA, NEW YORK’A 2 SAAT, WASHINGTON DC’YE 3 SAAT MESAFEDE, FOOD ATTENDANT VE KASİYER İŞLERİ..

 

 • + -

  30488 – COLORADO, CREEDE'DE BULUNAN BAR & GRILL RESTAURANT & HOTELDE SERVER, COOK VE HOUSEKEEPING İŞLERİ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 6 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 5.21 – 8.23 dolar. SERVER için bahşiş var. İKİNCİ İŞ İMKANI VAR. İşe başlama 15 – 30 Haziran arası, iş bitirme 15 Eylül – 30 Eylül arası. Yemekler % 10 indirimli. Konaklama haftalık 75 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/kEfH1Nzi

 

 • + -

  30715 - NEW HAMPSHIRE, HAMPTON'DA, OKYANUS KENARINDA BULUNAN LAS OLAS TAQUERIE'DE MUTFAK YARDIMI VE SATIŞ İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.50 dolar ve yukarısı. Yemekler indirimli. İkinci iş imkanı var.  İşe başlama 1 Haziran – 1 Temmuz arası, işi bitirme 14 – 30 Eylül arası. Konaklama haftalık 100 – 125 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/Yg64zyqp

 

 • + -

  30594 - MAINE, OLD ORCHARD BEACH’TE, PORTLANDA 30 DAKİKA, BOSTON’A 1.5 SAAT MESAFEDE, OKYANUS KENARINDA BULUNA PALACE PLAYLAND'DE FUAR ALANINDA EĞLENCE MAKİNELERİ BİLET ALMA VE İŞLETME İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 46 bay/bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret 7.50 dolar. Bonus var. İşe başlama 10 – 25 Haziran arası, bitirme 5 Eylül. İkinci iş imkanı var. Konaklama haftalık 100 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/mo74oGjm

 

 • + -

  30624 - MAINE, OLD ORCHARD BEACH’TE, PORTLANDA 30 DAKİKA, BOSTON’A 1.5 SAAT MESAFEDE, OKYANUS KENARINDA BULUNA AMP BELLINO HOTEL'DE RESORT WORKER İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bay 2 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.50 dolar. Bahşiş var. İkinci iş imkanı var. İşe başlama 1 – 12 Haziran arası, bitirme 6 –  30 Eylül arası. Konaklama haftalık 100 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/w8HFCcYV

 

 • + -

  30479- CALIFORNIA , SAN FRANCISCO’DA, DONDURMA VE ÇİKOLATA SATIŞ İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 8 bay/bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret 12.50 dolar. ikinci iş imkanı var. İşe başlama 23 Haziran, bitirme 20 – 30 Eylül arası. Çalışırken 1 dondurma ve bütün içecekler ücretsiz. Konaklama aylık 450 dolar civarı. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/2wmXzVQz

 

 • + -

  30478- CALIFORNIA , SAN FRANCISCO’DA, DONDURMA VE ÇİKOLATA SATIŞ İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 8 bay/bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret 12.50 dolar. İkinci iş imkanı var. İşe başlama 16 Haziran, bitirme 15 – 30 Eylül arası. Çalışırken 1 dondurma ve bütün içecekler ücretsiz. Konaklama aylık 450 dolar civarı. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/JNg1EGYF

 

 • + -

  30380- CALIFORNIA, TAHOE CITY’DE, LOS ANGELES'A 3 SAAT MESAFEDE, BAGGER, FOOD SERVICE İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 10 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 10 dolar. İşe başlama 1 – 20 Haziran arası, bitirme 7 – 30 Eylül arası. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/3REhpKqx

 

 • + -

  29952 - MAINE, KITTERY’DE, OKYANUS KENARINDA, BOSTON’A 1 SAAT MESAFEDE BULUNAN SALEMA'S COFFE / DONUTS RESTAURANTINDA MÜŞTERİLERDEN SİPARİŞ ALMA, KAHVE VE SANDVİÇ SERVİSİ YAPMA İŞLERİ.DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay / bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret 8.50 dolar. Bahşişler var. İkinci iş imkanı var. İşe başlama 1 – 15 Haziran, bitirme 15 – 30 Eylül arası. İkinci Iş imkanı var. Yemekler çalışırken indirimli. Konaklama haftalık 100 – 125 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/cZYMDQU2

 

 • + -

  27289- NEW HAMPSHIRE, HAMPTON'DA, OKYANUS KENARINDA, SALEMA'S COFFEE DONUT RESTAURANTINDA MÜŞTERİLERDEN SİPARİŞ ALMA, KAHVE VE SANDVİÇ SERVİSİ YAPMA İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 3 bay, bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret 8.50 dolar. Bahşiş var. Fazla çalışma imkanı var. İkinci iş imkanı var. Yemekler çalışırken indirimli. İşe en geç başlama 10 – 15 Haziran arası, bitirme 15 – 30 Eylül arası. Konaklama haftalık 100-125 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/sIVFBFfE

 

 • + -

  30281 - NEW YORK, CLAYTON'DA, NIAGARA ŞELALESİNE 4 SAAT MESAFEDE NEHİR KENARINDA BULUNAN 1000 ISLANDS HARBOR HOTEL'DE HOUSEKEEPING İŞLERİ.DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 9 dolar. Bahşiş var.Yemekler indirimli. İşe başlama 1 Haziran – 20 Haziran arası, bitirme 7 Eylül – 30 Eylül arası. Konaklama haftalık 50 dolar ve yürüme mesafesinde. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/idB9y7K5

 

 • + -

  29752 - MAINE, WELLS'DE, SEA-VU CAMPGROUND'DA GENEL BAKIM VE TEMİZLİK İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay alınacaktır. Saatlik ücret 10 dolar. İkinci iş imkanı var.  İşe başlama 1 – 16 Haziran, işi bitirme 8 – 30 Eylül arası. Konaklama haftalık 100 – 125 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/7ITTu3qz

 

 • + -

  30716 - NEW HAMPSHIRE, HAMPTON'DA, OKYANUS KENARINDA BULUNAN LAS OLAS TAQUERIE'DE MUTFAK YARDIMI VE SATIŞ İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 9 dolar ve yukarısı. Yemekler indirimli. İkinci iş imkanı var.  İşe başlama 1 Haziran – 1 Temmuz arası, işi bitirme 14 – 30 Eylül arası. Konaklama haftalık 100 – 125 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/FsTBIcXE

 

 • + -

  30604 - NEW HAMPSHIRE, PORTSMOUTH'TA, OKYANUS KENARINDA BULUNAN MCDONALD'S RESTAURANTTA KASİYERLİK, SATIŞ, TEMİZLİK VE MUTFAK YARDIMI İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 4 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.25 dolar. Yemekler indirimli. İkinci iş imkanı var.  İşe başlama  1 – 16 Haziran arası, işi bitirme 10 – 25 Eylül arası. Konaklama haftalık 100 – 125 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/0kvHpYVj

 

 • + -

  30602 - NEW HAMPSHIRE, HAMPTON'DA, OKYANUS KENARINDA BULUNAN MCDONALD'S RESTAURANTTA KASİYERLİK, SATIŞ, TEMİZLİK VE MUTFAK YARDIMI İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 8 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8 dolar. Yemekler indirimli. İkinci iş imkanı var.  İşe başlama  1 – 16 Haziran arası, işi bitirme 10 – 25 Eylül arası. Konaklama haftalık 100 – 125 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/kaTFXNG8

 

 • + -

  30306 - NEW YORK, ITHACA'DA, NIAGARA ŞELALESİNE 3 SAAT MESAFEDE BULUNAN OTELDE SERVER VE HOSTESS İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 3 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 7.40 dolar. Yemekler indirimli.  İşe başlama  1 – 15 Haziran arası, işi bitirme 7 – 30 Eylül arası. Konaklama haftalık 50 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/A1jsaXrS

 

 • + -

  30304 - NEW YORK, ITHACA'DA, NIAGARA ŞELALESİNE 3 SAAT MESAFEDE BULUNAN OTELDE HOUSEKEEPING VE LAUNDRY İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 7 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 9 dolar. Yemekler indirimli.  İşe başlama  1 – 15 Haziran arası, işi bitirme 7 – 30 Eylül arası. Konaklama haftalık 50 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/vYVA6P34

 

 • + -

  30237 - SOUTH CAROLINE, MT PLEASANT'TA, OKYANUS KENARINDA BULUNAN CHARLESTON HARBOR RESORT & MARINA HOTEL'DE HOUSEKEEPING VE LAUNDRY İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 5 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 9 dolar. İkinci iş imkanı var. İşe başlama  1 – 15 Haziran arası, işi bitirme 30 Eylül. Konaklama haftalık 155 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/ux89q1Qq

 

 • + -

  29894 - WASHINGTON DC, FRIENDS OF THE NATIONAL ZOO'DA MÜŞTERİLERLE İLGİLENME VE EŞYA SATIŞ İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 10.50 dolar. İkinci iş imkanı var.  İşe başlama 1 – 30 Haziran, işi bitirme 1 – 30 Eylül arası. Yemekler % 30 indirimli. Konaklama aylık 400 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/oj2vhEos

 

 • + -

  30625 - NEW YORK, BROOKLYN'DE, MCDONALD'S RESTAURANTTA CREW İŞLERİ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 7 bay, 7 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 9.00 dolar. İkinci iş imkanı var.  İşe başlama 1 Mayıs – 15 Haziran, işi bitirme 15 Ağustos – 15 Eylül arası. Çalışırken yemekler ücretsiz. Konaklama aylık 450 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/d4khwXjq

 

 • + -

  29942 – TEXAS, SAN ANTONIO'DA (AMERİKA'NIN 7. BÜYÜK KENTİ), RIVERWALK'TA BULUNAN DRURY HOTEL'DE HOUSEKEEPING VE LAUNDRY İŞLERİ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 6 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 10.27 dolar. İkinci iş imkanı var. İşe başlama 1 Mayıs – 30 Haziran arası, bitirme 15 Ağustos – 30 Eylül arası. Konaklama aylık 300 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/htkMbEzM

 

 • + -

  29856 – MASSACHUSETTS, CAMBRIDGE'TE, BOSTON'A BİTİŞİK OLAN ÜNLÜ HYATT REGENCY OTEL'DE HOUSEKEEPING İŞLERİ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay, 21 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 9 dolar. Bahşiş var. İKİNCİ İŞ İMKANI VAR. İşe başlama 15 – 30 Haziran arası, iş bitirme 15 Eylül – 30 Eylül arası. YEMEKLER ÜCRETSİZ. Konaklama haftalık 100-125 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/ExVvnydJ

 

 • + -

  29691 - VIRGINIA, WILLIAMSBURG'DA, MCDONALD'S - RICHMOND ROAD'DA RESTAURANT WORKER İŞLERİ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 7.75 dolar. İkinci iş imkanı var. İşe başlama 15 Haziran – 1 Temmuz arası, işi bitirme 25 – 30 Eylül arası. Çalışırken 1 öğün yemek ücretsiz. Konaklama haftalık 75 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/tqqHwNVd

 

 • + -

  30491 - SOUTH CAROLINA, MYRTLE BEACH'TE, STAKE-N-SHAKE- KINGS ROAD RESTAURANTTA RESTAURANT WORKER İŞLERİ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 2.13 – 8.00 dolar arası. Bahşiş var. Fazla mesai var. İkinci iş imkanı var. İşe başlama 15 – 25 Haziran, işi bitirme 10 – 30 Eylül arası. Çalışırken yemekler indirimli. Konaklama haftalık 86 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/du9Z5RFn

 

 • + -

  30512 - SOUTH CAROLINA, MYRTLE BEACH'TE, STAKE-N-SHAKE- SURFSIDE RESTAURANTTA RESTAURANT WORKER İŞLERİ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 3 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 2.13 – 8.00 dolar arası. Bahşiş var. Fazla mesai var. İkinci iş imkanı var. İşe başlama 15 – 25 Haziran, işi bitirme bitirme 10 – 30 Eylül arası. Çalışırken yemekler indirimli. Konaklama haftalık 86 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/DleJiDta

 

 • + -

  30490 - SOUTH CAROLINA, MYRTLE BEACH'TE, STAKE-N-SHAKE- KINGS ROAD RESTAURANTTA RESTAURANT WORKER İŞLERİ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 5 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 2.13 – 8.00 dolar arası. Bahşiş var. Fazla mesai var. İkinci iş imkanı var. İşe başlama 18 Mayıs – 1 Haziran, işi bitirme 5 – 10 Eylül arası. Çalışırken yemekler indirimli. Konaklama haftalık 86 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/l82tKq8A

 

 • + -

  30544 - WISCONSIN, FRIENDSHIP'TE, PINELAND CAMPING PARK'TA KAYAK GÖREVLİSİ, SATIŞ ELEMANI, YEMEK HAZIRLAMA VE TEMİZLİK İŞLERİ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 4 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 7.25 dolar. Fazla çalışma var. İşe başlama 22 Mayıs – 20 Haziran, işi bitirme 7 – 30 Eylül arası. Konaklama haftalık 25 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/I1FNTJUY

 

 • + -

  30188 - GEORGIA, ATLANTA'DA BULUNAN SODEXO HAYVANAT BAHÇESİNDE FOOD SERVER İŞLERİ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 7.50 dolar. İkinci iş imkanı var.  İşe başlama 10 Mayıs – 15 Haziran, işi bitirme bitirme 1 – 10 Eylül arası. Yemekler sadece 2.50 dolar. Konaklama haftalık 100 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/5lZmcVog

 

 • + -

  30619 - MAINE, OGUNQUIT'TE OKYANUS KENARINDA BULUNAN MARINER RESORT'TA HOUSEKEEPING VE LAUNDRY İŞLERİ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 3 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 10.00 dolar. İkinci iş imkanı var.  İşe başlama 16 – 19 Haziran, en erken bitirme 15 – 30 Eylül. Konaklama haftalık 60 dolar ve yürüme mesafesinde. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/Gf2s7ANc

 

 • + -

  29616 – PENNSYLVANIA, PHILADELPHIA'DA, NEW YORK'A 2, WASHINGTON DC'YE 3 SAAT MESAFEDE BULUNAN ÜNLÜ CHICKIE'S AND PETE'S CRAB HOUSE AND SPORTS BAR'DA, FOOD RUNNER, FOOD PREPARATION, LINE COOK, DISHWASHER İŞLERİ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 4 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 2.83 / 7.25 dolar. Servis elemanına bahşiş var.  İKİNCİ İŞ İMKANI VAR. İşe başlama 10 Haziran – 22 Haziran arası, bitirme 10 Eylül – 27 Eylül arası. Konaklama aylık 440 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/BkgQVNTc

 

 • + -

  30355 – MISSOURI, ST LOUIS MERKEZDE, CHICAGO'YA 5 SAAT MESAFEDE BULUNAN DRURY PLAZA HOTEL'DE, PUBLIC HOUSEPERSON İŞLERİ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 10.27 dolar. İKİNCİ İŞ İMKANI VAR. İşe başlama 1 Haziran – 1 Temmuz arası, bitirme 15 Eylül – 30 Eylül arası. Konaklama aylık 100 – 250 dolar arası. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/stfdCpiD

 

 • + -

  29966 - MONTANA, BLUE SPRINGS'DE, KANSAS CITY'YE SADECE 20 DAKİKA MESAFEDE BULUNAN DRURY INN AND SUITES-INDEPENDENCE'DE HOUSEKEEPING İŞLERİ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay /  bayan alınacaktır. Saatlik ücret 10.27 dolar. İkinci iş imkanı var.  İşe başlama 1 Mayıs – 1 Haziran, en erken bitirme 1 – 30 Eylül. Konaklama haftalık 88 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/pTee8h2d

 

 • + -

  30014 – CALIFORNIA, MONTEREY'DE, SAN FRANCISCO'YA 2.5 SAAT MESAFEDE VE OKYANUS KENARINDA BULUNAN ÜNLÜ GHIRARDELLI ÇİKOLATA MAĞAZASINDA ÇİKOLATA VE DONDURMA SATIŞ İŞLERİ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 10.50 dolar. İKİNCİ İŞ İMKANI VAR. İşe başlama 20 Mayıs – 23 Mayıs arası, bitirme 7 Eylül – 16 Eylül arası. Konaklama haftalık 400 – 600 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/KCIMbKfO

 

 • + -

  30019 - CALIFORNIA, WAWONA'DA, YOSEMITE NATIONAL PARK'TA HOUSEKEEPING İŞLERİ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 6 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 10.00 dolar. Bahşiş var.  İşe başlama 5 – 22 Mayıs, en erken bitirme 10 – 15 Eylül. Konaklama aylık 200 dolar ve yürüme mesafesinde. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/BeEL15ev

 

 • + -

  30320 – OHIO, LODI'DE SERVER, COOK, HOUSEKEEPING İŞLERİ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay, 6 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.10 dolar. Bahşiş ve Bonus var. Çalışırken 1 öğün yemek ücretsiz. İşe başlama 10 Haziran – 25 Haziran arası, bitirme 10 Eylül – 30 Eylül arası. Konaklama haftalık 75 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/j8OZvsvA

 

 • + -

  29521 – NEW JERSEY, ATLANTIC CITY, OKYANUS KENARINDA BULUNAN RESTAURANTTA, RESTAURANT WORKER VE COUNTER PERSON İŞLERİ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 6 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.38 dolar. Yemekler % 50 indirimli. İKİNCİ İŞ İMKANI VAR. İşe başlama 13 Haziran – 27 Haziran arası, bitirme 13 Eylül – 27 Eylül arası. Konaklama haftalık 100 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/KyLcOlXm

 

 • + -

  29941 – TEXAS, SAN ANTONIO'DA (AMERİKA'NIN 7. BÜYÜK KENTİ) BULUNAN DRURY HOTEL'DE HOUSEKEEPING İŞLERİ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 6 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 10.31 dolar. İşe başlama 1 Haziran – 30 Haziran arası, bitirme 15 Ağustos – 30 Eylül arası. Konaklama aylık 300 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/OygqlRF3

 

 • + -

  30607 - MAINE, OGUNQUIT’TE, BOSTON’A 1.5 SAAT MESAFEDE, OKYANUS KENARINDA OTELDE HOUSEKEEPING İŞLERİ.

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8 dolar. Bahşişler olabilir. Bonus var. İşe başlama 15 – 25 Haziran, en erken bitirme 30 Eylül. Konaklama aynı yerde ve haftalık 85 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/ytHs5Lp2

 

 • + -

  30606 - MAINE, OGUNQUIT’TE, BOSTON’A 1.5 SAAT MESAFEDE, OKYANUS KENARINDA OTELDE HOUSEKEEPING İŞLERİ.

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8 dolar. Bahşişler olabilir. Bonus var. İşe başlama 1 – 10 Haziran, en erken bitirme 30 Eylül. Konaklama aynı yerde ve haftalık 85 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/9lHMkmcn

 

 • + -

  30400 - MAINE, OLD ORCHARD BEACH'TE, BOSTON’A 1.5 SAAT MESAFEDE, OKYANUS KENARINDA OTELDE HOUSEKEEPING İŞLERİ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8 dolar. İşe başlama 10 – 20 Haziran, en erken bitirme 10 – 30 Eylül. İkinci iş imkanı var. Konaklama aynı yerde ve haftalık 85 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/7rfgo2xw

 

 • + -

  30428 - MAINE, HERMON'DA RESTAURANTTA, HAFTADA 60-70 SAAT ÇALIŞMAK ÜZERE WAITER, COOK, DISHWASHER İŞLERİ.

  İYİ ve ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. İngilizcesi iyi olanlar garson olabilecekler. 4 bay alınacaktır. Saatlik ücret 7.50, fazla mesai 11.25  dolar. Haftada 60-70 saat arası çalışma imkanı. Yemekler indirimli. Bahşiş var. İşe başlama 10 – 20 Haziran, en erken bitirme 14 – 30 Eylül. Konaklama  haftalık 100 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/KZ7VAVmc

 

 • + -

  30165 – NEW YORK, NIAGARA ŞELALESİNE BULUNAN HOTEL'DE HOUSEKEEPING İŞLERİ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 9.25 dolar. Bahşiş var. İşe başlama 1 Mayıs – 10 Haziran arası, bitirme 5 Eylül – 30 Eylül arası. Konaklama aylık 250 dolar ve yürüme mesafesinde. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/tifaLhg5

 

 • + -

  29995 – NEW YORK, BOWMANSVILLE'DE, NIAGARA ŞELALESİ'NE YARIM SAAT MESAFEDE BULUNAN OTELDE HOUSEKEEPING İŞLERİ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.75 dolar. Bahşiş var.  İKİNCİ İŞ İMKANI VAR. İşe başlama 5 Haziran – 20 Temmuz arası, bitirme 10 Eylül – 30 Eylül arası. Konaklama ÜCRETSİZ ve yürüme mesafesinde. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/SFqKWhDs

 

 • + -

  30009 – NEW YORK, HAMBURG'DA, NIAGARA ŞELALESİ'NE YARIM SAAT MESAFEDE BULUNAN OTELDE HOUSEKEEPING İŞLERİ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 4 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 9 dolar. Bahşiş var.  İKİNCİ İŞ İMKANI VAR. İşe başlama 1 Haziran – 20 Haziran arası, bitirme 10 Eylül – 30 Eylül arası. Konaklama ÜCRETSİZ ve yürüme mesafesinde. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/Q9lInG71

 

 • + -

  30353 – MISSOURI, ST LOUIS MERKEZDE, CHICAGO'YA 5 SAAT MESAFEDE BULUNAN DRURY PLAZA HOTEL'DE KAHVALTI VE BAR İŞLERİ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 9 dolar. İKİNCİ İŞ İMKANI VAR. İşe başlama 1 Haziran – 1 Temmuz arası, bitirme 15 Eylül – 30 Eylül arası. Konaklama aylık 100 – 250 dolar arası. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/SshUoJUy

 

 • + -

  29937 – MISSOURI, ST LOUIS MERKEZDE, CHICAGO'YA 5 SAAT MESAFEDE BULUNAN DRURY PLAZA HOTEL'DE, HOUSEKEEPING İŞLERİ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 3 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 10.27 dolar. İKİNCİ İŞ İMKANI VAR. İşe başlama 1 Haziran – 1 Temmuz arası, bitirme 15 Eylül – 30 Eylül arası. Konaklama aylık 100 – 250 dolar arası. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/ES26tLNF

 

 • + -

  30432 – DELAWARE, REHOBOTH BEACH'TE, PHILADELPHIA, WASHINGTON DC VE BALTIMORE YAKININDA, OKYANUS KENARINDA BULUNAN MC DONALD'S' TA CREW MEMBER İŞLERİ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 11 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.25 dolar. İKİNCİ İŞ İMKANI VAR. İşe en geç başlama 15 Haziran, en erken bitirme 9 Eylül-30 Eylül arası. 1 öğün yemek bedava. Konaklama haftalık sezonluk 1.300 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/YGMSv1Vy

 

 • + -

  30396 – MAINE, OLD ORCHARD BEACH DONUTS'TA, BOSTON'A 2 SAAT MESAFEDE VE OKYANUS KENARINDA BULUNAN RESTAURANTTA TEAM MEMBER / SERVER İŞLERİ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 3 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.5 dolar. İKİNCİ İŞ İMKANI VAR.Yemekler indirimli. İşe başlama 1 – 15 Haziran arası, bitirme 15 Eylül-30 Eylül arası. Konaklama haftalık 100 – 125 dolar arası dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/NYbOuNhd

 

 • + -

  30398 – MAINE, SACO DONUTS'TA, BOSTON'A 2 SAAT MESAFEDE VE OKYANUS KENARINDA BULUNAN RESTAURANTTA TEAM MEMBER / SERVER İŞLERİ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 8 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.5 dolar. İKİNCİ İŞ İMKANI VAR.Yemekler indirimli. İşe başlama 1 – 25 Haziran arası, bitirme 10 Eylül-30 Eylül arası. Konaklama haftalık 100 – 125 dolar arası dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/4g5QHlCv

 

 • + -

  29858 – MASSACHUSETTS, BOSTON MERKEZDE, OKYANUS KENARINDA BULUNAN ÜNLÜ HYATT BOSTON HARBOR'DA HOUSEKEEPING İŞLERİ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 5 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 9 dolar. Bahşiş var. İKİNCİ İŞ İMKANI VAR. İşe başlama 15 – 30 Haziran arası, iş bitirme 15 Eylül – 30 Eylül arası. YEMEKLER ÜCRETSİZ. Konaklama haftalık 100-125 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/BzU4XL5W

 

 • + -

  29857 – MASSACHUSETTS, BOSTON'A BİTİŞİK OLAN CAMBRIDGE'TE HOUSEMAN İŞLERİ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay alınacaktır. Saatlik ücret 9 dolar. Bahşiş var. İKİNCİ İŞ İMKANI VAR. İşe başlama 15 – 30 Haziran arası, iş bitirme 15 Eylül – 30 Eylül arası. YEMEKLER ÜCRETSİZ. Konaklama haftalık 100-125 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/sEKLb8hn

 

 • + -

  29861 – MASSACHUSETTS, BOSTON MERKEZDE, HOUSEMAN İŞLERİ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bay alınacaktır. Saatlik ücret 9 dolar. Bahşiş var. İKİNCİ İŞ İMKANI VAR. İşe başlama 15 – 30 Haziran, en erken bitirme 15 Eylül – 30 Eylül arası. YEMEKLER ÜCRETSİZ. Konaklama haftalık 100-125 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/oY9fQosY

 

 • + -

  30211 – CHICAGO, O'HARE HAVALİMANI CIVARINDA, MOTEL 6 TE, HOUSEKEEPING İŞLERİ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 9.40 dolar. İşe en geç başlama 1 Haziran, bitirme 9 Eylül-30 Eylül arası. Konaklama aylık 250 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/OxE6JYRf

 

 • + -

  29835 – SOUTH CAROLINE'DA, OKYANUSA COK YAKIN OLAN CONWAY'DE RESTAURANT WORKER İŞLERİ.

  IYI düzeyde İngilizce istenmektedir. 4 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8 dolar. Yemekler calisirken ucretsiz, calismiyorken % 50 indirimli. IKINCI IS IMKANI VAR. İşe başlama 10 Haziran – 20 Haziran, bitirme 8 Eylül-15 Eylül arası. Konaklama oda olarak aylik 594 dolar. 4 kisi paylasilirsa kisi basi aylik148 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/uHgEOWh9

 

 • + -

  29834 – SOUTH CAROLINE'DA, OKYANUS KENARINDA OLAN MURRELLS'DE RESTAURANT WORKER İŞLERİ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 4 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8 dolar. Yemekler calisirken ucretsiz, calişmiyorken % 50 indirimli. IKINCI IS IMKANI VAR. İşe başlama 10 Haziran – 20 Haziran, bitirme 8 Eylül-15 Eylül arası. Konaklama haftalik 150 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/iExpK0qR

 

 • + -

  29827 – SOUTH CAROLINE'DA, OKYANUS KENARINDA OLAN MYRTLE BEACH'TE RESTAURANT WORKER İŞLERİ.

  IYI düzeyde İngilizce istenmektedir. 4 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8 dolar. Yemekler calisirken ucretsiz, calismiyorken % 50 indirimli. IKINCI IS IMKANI VAR. İşe başlama 10 Haziran – 20 Haziran, bitirme 8 Eylül-15 Eylül arası. Konaklama haftalik 90 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/cGTFDVJO

 

 • + -

  29832 – SOUTH CAROLINE'DA, OKYANUS KENARINDA OLAN LITTLE RIVER'DA RESTAURANT WORKER İŞLERİ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 4 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8 dolar. Yemekler calisirken ucretsiz, calismiyorken % 50 indirimli. IKINCI IS IMKANI VAR. İşe başlama 10 Haziran – 20 Haziran, bitirme 8 Eylül-15 Eylül arası. Konaklama haftalik 79 – 89 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/CwUYOpmS

 

 • + -

  29819 – SOUTH CAROLINE'DA, OKYANUS YAKININDA OLAN CONWAY'DE RESTAURANT WORKER İŞLERİ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 4 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8 dolar. Yemekler calisirken ucretsiz, calismiyorken % 50 indirimli. IKINCI IS IMKANI VAR. İşe başlama 10 Haziran – 20 Haziran, bitirme 8 Eylül-15 Eylül arası. Konaklama haftalik 79 – 89 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/r5JOz1cZ

 

 • + -

  30238 – WISCONSIN'DE, GALESVILLE'DE, MINNESOTA'YA 2,5 saat, CHICAGO'YA 4,5 SAAT MESAFEDE BULUNAN CHAMPIONS RIVERSIDE RESORTTA OFİS ELEMANLIGI, FOOD SERVICE, HAVUZ GOREVLİSİ İŞLERİ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 7.25 dolar. İşe başlama 1 Haziran – 20 Haziran, bitirme 15 Eylül – 30 Eylül arası. Konaklama haftalik 25 dolar Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/8XAJJ2JA

 

 • + -

  27930 – CALIFORNIA, SAN FRANCISCO’DA, SAN FRANCISCO KÖPRÜSÜ’NÜN YANINDA BULUNAN BOUDIN BAKERY’DE, CHOWDER HUT' TA KASİYERLİK, BUSSER, KITCHEN STAFF, DISH WASHER VE KOKTEYL SERVİSİ İŞLERİ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 10 bay / bayan alınacaktır. En az 21 yaşında olmalı. Saatlik ücret 12.25 dolar. Kokteyl servisinde çalışanlara bahşiş imkanı. İşe en geç başlama 20 Haziran, en erken bitirme 20 Ağustos-30 Eylül arası. Yemekler çalışırken % 50 indirimli. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/wM9tDPkw

 

 • + -

  29871 – CALIFORNIA, SAN FRANCISCO’DA, SAN FRANCISCO KÖPRÜSÜ’NÜN YANINDA BULUNAN BOUDIN BAKERY’DE, PIER 39' DA KASİYERLİK, BUSSER, KITCHEN STAFF, DISH WASHER İŞLERİ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 15 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 12.25 dolar. İşe en geç başlama 20 Haziran, en erken bitirme 20 Ağustos-30 Eylül arası. Yemekler çalışırken % 50 indirimli. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/QBHXFFW3

 

 • + -

  30365 – COLORADO, DENVER'DA HAYVANAT BAHÇESİNDE SATIŞ İŞLERİ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bay veya bayan alınacaktır. Saatlik ücret 9 dolar. İşe en geç başlama 15 Haziran, en erken bitirme 28 Ağustos-30 Eylül arası. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/rxkDl8kS

 

 • + -

  30041 – DELAWARE, SELBYVILLE'DE, WASHINGTON DC VE BALTIMORE YAKININDA, OKYANUS KENARINDA BULUNAN MC DONALD'S' TA CREW MEMBER İŞLERİ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 15 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.25 dolar. İKİNCİ İŞ İMKANI VAR. İşe en geç başlama 15 Haziran, en erken bitirme 9 Eylül-30 Eylül arası. 1 öğün yemek bedava. Konaklama haftalık 100 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/JOPoOWdV

 

 • + -

  30440 – MISSOURI, SAINT LOUIS MERKEZDE, CHICAGO'YA SADECE 4 SAAT UZAKTA BULUNAN 5 YILDIZLI HYATT REGENCY'DE, ROOM ATTENDANT İŞLERİ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 15 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 9.15 dolar. Bahşiş var.  İşe başlama 1 Mayıs – 30 Haziran, bitirme 30 Ağustos – 1 Ekim arası. İkinci iş imkanı var. Konaklama haftalık 100 dolar ve yürüme mesafesinde. Yemekler indirimli. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/CXGTnJwB

 

 • + -

  29676 – NORTH DAKOTA, BEULAH, DAIRY QUEEN'DE, COOK, KASİYERLİK, SERVİS VE TEMİZLİK İŞLERİ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 4 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 9 dolar. Fazla mesai var. İşe başlama 1 – 30 Haziran, bitirme 15 – 30 Eylül arası. İkinci iş imkanı var. Konaklama haftalık 75 dolar ve yürüme mesafesinde. Yemekler indirimli. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/siHjc3b2

 

 • + -

  30431 – NEW JERSEY, ATLANTIC CITY'DE, NEW YORK'A SADECE 2.5 SAAT, WASHINGTON DC' YE 4 SAAT MESAFEDE, OKYANUS KENARINDA BULUNAN FAST FOOD, PIZZA, DONDURMA SATAN RESTAURANTTA KASİYER, COUNTER PERSON, YEMEK HAZIRLAMA İŞLERİ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.38 dolar. İşe başlama 27 Mayıs – 10 Haziran, bitirme 9 – 27 Eylül arası. İkinci iş imkanı var. Konaklama haftalık 75 dolar ve yürüme mesafesinde. Yemekler indirimli. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/tNKRweAi

 

 • + -

  30331 – NEW JERSEY, ATLANTIC CITY'DE, NEW YORK'A SADECE 2.5 SAAT, WASHINGTON DC' YE 4 SAAT MESAFEDE,OKYANUS KENARINDA BULUNAN ATLANTIC PIER AMUSEMENTS' TA (EĞLENCE PARKI) RIDE OPERATOR VE GROUNDSKEEPER İŞLERİ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 12 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.38 dolar. İşe başlama 15 Mayıs – 2 Haziran, bitirme 8 – 30 Eylül arası. İkinci iş imkanı var. Konaklama haftalık 100 dolar ve yürüme mesafesinde. Yemekler indirimli. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/6lORqNtV

 

 • + -

  30332 – NEW JERSEY, ATLANTIC CITY'DE, NEW YORK'A SADECE 2.5, WASHINGTON DC' YE 4 SAAT MESAFEDE, OKYANUS KENARINDA BULUNAN ATLANTIC PIER AMUSEMENTS' TA (EĞLENCE PARKI) GAME ATTENDANT VE CASHIER İŞLERİ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 13 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.38 dolar. İşe başlama 15 Mayıs – 2 Haziran, bitirme 8 – 30 Eylül arası. İkinci iş imkanı var. Konaklama haftalık 100 dolar ve yürüme mesafesinde. Yemekler indirimli. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/01vOwDKf

 

 • + -

  30333 – NEW JERSEY, ATLANTIC CITY'DE, NEW YORK'A SADECE 2.5 SAAT, WASHINGTON DC' YE 4 SAAT MESAFEDE, OKYANUS KENARINDA BULUNAN ATLANTIC PIER AMUSEMENTS' TA (EĞLENCE PARKI) YİYECEK-İÇECEK SERVİSİ, SATIŞ VE MÜŞTERİ HİZMETLERİ İŞLERİ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 5 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.38 dolar. İşe başlama 15 Mayıs – 2 Haziran, bitirme 8 – 30 Eylül arası. İkinci iş imkanı var. Konaklama haftalık 100 dolar ve yürüme mesafesinde. Yemekler indirimli. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/D7ebXW7T

 

 • + -

  29524 – NEW JERSEY, ATLANTIC CITY'DE, NEW YORK'A SADECE 2.5 SAAT, WASHINGTON DC' YE 4 SAAT MESAFEDE, OKYANUS KENARINDA BULUNAN ÜNLÜ RESTAURANTTA SERVİS İŞLERİ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 6 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 2.13 – 8.38 dolar. İşe başlama 13-27 Haziran, bitirme 13-27 Eylül arası. İkinci iş imkanı var. Konaklama haftalık 75 dolar ve yürüme mesafesinde. Yemekler % 50 indirimli. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/D7ebXW7T

 

 • + -

  30448 – TEXAS, PORT ARANSAS'TA, SAN ANTONIO' YA 2.5 SAAT, HOUSTON'A 3.5 SAAT MESAFEDE, OKYANUS ÜZERİNDE BULUNAN ADADA, YİYECEK MAGAZASINDA KASİYERLİK, SATIŞ VE MAL STOKLAMA İŞLERİ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 5 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 9 dolar. İşe başlama 15 Mayıs – 15 Haziran, bitirme 10 – 30 Eylül arası. İkinci iş imkanı var. Konaklama haftalık 75 dolar ve yürüme mesafesinde. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/fYrjjHoh

 

 • + -

  29692 – VIRGINIA, WILLIAMSBURG 'TA, WASHINGTON DC'YE 2.5 SAAT MESAFEDE, OKYANUS KENARINDA, RICHMOND ROAD MCDONALDS'TA RESTAURANT WORKER İŞLERİ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 7.75 dolar. Günde 1 öğün yemek ücretsiz. İşe başlama 15  – 25 Haziran, bitirme 2 – 30 Eylül arası. İkinci iş imkanı var. Konaklama haftalık 75 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/htuUhGa3

 

 • + -

  29695 – VIRGINIA, WILLIAMSBURG 'TA, WASHINGTON DC'YE 2.5 SAAT MESAFEDE, OKYANUS KENARINDA, LIGHTFOOD MCDONALDS'TA RESTAURANT WORKER İŞLERİ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 7.75 dolar. Günde 1 öğün yemek ücretsiz. İşe başlama 15  – 22 Haziran, bitirme 25 – 30 Eylül arası. İkinci iş imkanı var. Konaklama haftalık 75 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/piBpLvEc

 

 • + -

  29696 – VIRGINIA, WILLIAMSBURG 'TA, WASHINGTON DC'YE 2.5 SAAT MESAFEDE, OKYANUS KENARINDA, LIGHTFOOD MCDONALDS'TA RESTAURANT WORKER İŞLERİ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 7.75 dolar. Günde 1 öğün yemek ücretsiz. İşe başlama 15  – 22 Haziran, bitirme 25 – 30 Eylül arası. İkinci iş imkanı var. Konaklama haftalık 75 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/piBpLvEc

 

 • + -

  29699 – VIRGINIA, WILLIAMSBURG 'TA, WASHINGTON DC'YE 2.5 SAAT MESAFEDE, OKYANUS KENARINDA, JOHN TYLER MCDONALDS'TA RESTAURANT WORKER İŞLERİ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 7.75 dolar. Günde 1 öğün yemek ücretsiz. İşe başlama 1  – 20 Haziran, bitirme 15 – 30 Eylül arası. İkinci iş imkanı var. Konaklama haftalık 75 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/Eh3y5L0x

 

 • + -

  29699 – VIRGINIA, WILLIAMSBURG 'TA, WASHINGTON DC'YE 2.5 SAAT MESAFEDE, OKYANUS KENARINDA, RICHMOND ROAD MCDONALDS'TA RESTAURANT WORKER İŞLERİ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 3 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 7.75 dolar. Günde 1 öğün yemek ücretsiz. İşe başlama 15 Haziran  – 1 Temmuz, bitirme 25 – 30 Eylül arası. İkinci iş imkanı var. Konaklama haftalık 75 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/q8TZiY0C

 

 • + -

  29695 – VIRGINIA, WILLIAMSBURG 'TA, WASHINGTON DC'YE 2.5 SAAT MESAFEDE, OKYANUS KENARINDA, LIGHTFOOD MCDONALDS'TA RESTAURANT WORKER İŞLERİ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 3 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 7.75 dolar. Günde 1 öğün yemek ücretsiz. İşe başlama 15  – 22 Haziran, bitirme 25 – 30 Eylül arası. İkinci iş imkanı var. Konaklama haftalık 75 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/AzPcho3n

 

 • + -

  29698 – VIRGINIA, WILLIAMSBURG 'TA, WASHINGTON DC'YE 2.5 SAAT MESAFEDE, OKYANUS KENARINDA, WALMART MCDONALDS'TA RESTAURANT WORKER İŞLERİ.

  İYİ düzeyde İngilizce istenmektedir. 3 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 7.75 dolar. Günde 1 öğün yemek ücretsiz. İşe başlama 10  – 20 Haziran, bitirme 15 – 30 Eylül arası. İkinci iş imkanı var. Konaklama haftalık 75 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/eihkDt53

 

 • + -

  29697 – VIRGINIA, WILLIAMSBURG 'TA, WASHINGTON DC'YE 2.5 SAAT MESAFEDE, OKYANUS KENARINDA, WALMART MCDONALDS'TA RESTAURANT WORKER İŞLERİ.

  ORTA düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bay / bayan alınacaktır. Saatlik ücret 7.75 dolar. Günde 1 öğün yemek ücretsiz. İşe başlama 15 Mayıs  – 1 Haziran, bitirme 30 Ağustos – 5 Eylül arası. İkinci iş imkanı var. Konaklama haftalık 75 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/7wS4oSOW

 

 

 • + -

  27834 – NEW HAMPSHIRE, PORTSMOUTH’TA OKYANUS KENARINDA MC DONALD’S RESTAURANTTA KASİYERLİK, TEMİZLİK, İŞLERİ.

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.25 dolar. Haftada 40-60 saat çalışma imkanı.  İşe en geç başlama 16 Haziran, en erken bitirme 10 Eylül. İkinci iş imkanı var. Konaklama haftalık 100-125 dolar arası. Yemekler indirimli. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/D6l5VrYd

 

 • + -

  28205 – NEW JERSEY, VENTNOR CITY’DE, ATLANTIC CITY YANINDA, NEW YORK’A 2,5 SAAT, WASHINGTON DC’YE 3 SAAT, PHILADELPHIA’YA 1 SAAT MESAFEDE, OKYANUS KENARINDA BULUNAN CARISBROOKE INN MOTEL’DE TEMİZLİK, İŞLERİ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bay, 1 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.50 dolar. Bahşiş ve bonus var. Fazla mesai var. İkinci iş imkanı var. İşe en geç başlama 20 Haziran, en erken bitirme 30 Eylül. Konaklama yürüme mesafesinde ve haftalık 95 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/Tdc0705N

 

 • + -

  28577 – RHODE ISLAND, BARRINGTON’DA, NEW YORK’A 3,5 SAAT, BOSTON’A 1 SAAT MESAFEDE, OKYANUS KENARINDA BULUNAN GOLF CLUB VE RESTAURANTTA, FOOD RUNNER, KOMİ, SERVER, MASA HAZIRLAMA İŞLERİ.

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bay, 1 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 9-10 dolar. Fazla mesai var. İkinci iş imkanı var. İşe en geç başlama 10 Haziran, en erken bitirme 15 Eylül. Konaklama yürüme mesafesinde ve haftalık 100-125 dolar.  Çalışırken yemekler ücretsiz. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/lvUbVDWg

 

 • + -

  AMERİKA’NIN EN ÜNLÜ EĞLENCE PARKI OLAN BUSCH GARDEN WILLIAMSBURG, VIRGINIA’DA, OKYANUS KENARINDA, F&B, YER HOSTESLİĞİ, OYUNCAKLARDA OPERATÖRLÜK, CANKURTARANLIK İŞLERİ. SADECE BAYAN ALINACAKTIR

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. Toplam 5.500 kişinin çalıştığı bir yerdir. 140 kişi alınacaktır. Saatlik ücret 7.90 dolar. İşe en geç başlama 22 Haziran, en erken bitirme 7 Eylül. Konaklama haftalık 77 dolar. İşe gidip gelme ücretsiz olacaktır. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/kyQYSEdZ

 

 • + -

  28615 – WISCONSIN, GALESVILLE’DE, CHAMPIONS RIVERSIDE RESORT’TA, HAVUZ GÖREVLİSİ, FOOD SERVICE İŞLERİ. İŞE BAŞLAMA 15 TEMMUZ.

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir.  2 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 7.25 dolar. Fazla mesai var. İkinci iş imkanı var. İşe en geç başlama 10 Haziran, en erken bitirme 27 Eylül. Konaklama yürüme mesafesinde ve haftalık 25 dolar.  Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/DOzgfwQM

 

 • + -

  26806 – WYOMING, SHERIDAN’DA, UNITED INNS’DE, HOUSEKEEPING İŞLERİ.

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir.  3 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.50 dolar. İşe en geç başlama 20 Haziran, en erken bitirme 25 Eylül. Konaklama yürüme mesafesinde ve haftalık 75 dolar.  Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/dwql8tCn

 

 • + -

  27532 - OHIO, PERRYSBURG’DA, HILTON GARDEN INN’DE, DETROIT’E 1 SAAT, CHICAGO’YA 3.5 SAAT MESAFEDE, HOUSEKEEPING / ROOM ATTENDANT İŞLERİ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.10 dolar. İşe en geç başlama 22 Haziran, en erken bitirme 8 Eylül. Konaklama yürüme mesafesinde ve haftalık 85-95 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/ube9CCzN

 

 • + -

  28081 – VIRGINIA, GAINESVILLE’DE, WASHINGTON DC’YE 40 DAKİKA MESAFEDE CANKURTARANLIK İŞLERİ. İŞE EN GEÇ BAŞLAMA 10 TEMMUZ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 4 bay veya bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.25 dolar. İşe en geç başlama 10 Temmuz, en erken bitirme 15 Eylül. Konaklama haftalık 115 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/3rCCALvN

 

 • + -

  26806 – WYOMING, SHERIDAN’DA, MOTEL 6/HAMPTON INN, QUALITY INN/COMFORT INN&SUITS’ TE HOUSEKEEPING İŞLERİ.

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 3 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.50 dolar. İşe en geç başlama 20 Haziran, en erken bitirme 25 Eylül. Konaklama ayni yerde ve haftalık 75 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/NwX6mG7q

 

 • + -

  26796 – WYOMING, GILETTE’DE, MOTEL 6/HAMPTON INN, QUALITY INN/COMFORT INN&SUITS’ TE HOUSEKEEPING İŞLERİ.

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 3 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.50 dolar. İşe en geç başlama 20 Haziran, en erken bitirme 25 Eylül. Konaklama ayni yerde ve haftalık 75 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/XdOtoKeq

 

 • + -

  27415- SOUTH DAKOTA, RAPID CITY’DE, MOTEL 6’TE HOUSEKEEPING İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bay, 2 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.50 dolar. İşe en geç başlama 20 Haziran, en erken bitirme 10 Eylül. Konaklama aynı yerde ve aylık 250 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi3/sd.housekeepig%204%20erkrk%20orta.pdf

 

 • + -

  27342 – TEXAS, HOUSTON MERKEZDE (AMERİKA’NIN 4. BÜYÜK KENTİ) YEMEK SERVİS İŞLERİ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bay veya bayan alınacaktır. Saatlik ücret 9 dolar. İşe en geç başlama 9 Haziran, en erken bitirme 8 Eylül. Yemekler %50 indirimli. Konaklamada sponsor yardımcı olacak.. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/DR5d3hFW/

 

 

 • + -

  27673 - MISSOURI, ST. LOUIS’DE, DRURY PLAZA HOTEL’DE KAHVALTI HAZIRLAMA İŞLERİ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bay alınacaktır. Saatlik ücret 8.50 dolar. İşe en geç başlama 1 Temmuz, en erken bitirme 20 Eylül. Konaklama yürüme mesafesinde ve haftalık 80 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/c4C9U6Jc

 

 • + -

  27346- TEXAS, HOUSTON MERKEZDE (AMERİKA’NIN 4. BÜYÜK KENTİ), OKYANUS KENARINDA, AKVARYUM’DA AŞÇI YARDIMCILIĞI İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bay/bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret 9-10 dolar. İşe en geç başlama 9 Haziran, en erken bitirme 8 Eylül. Yemekler % 50 indirimli. Konaklama detayları açıklamalarda yer almaktadır. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi3/texaa%20akvaryum%20cook%202%20bay%20bayan%20iyi.pdf

 

 • + -

  26858- TEXAS, GALVESTON’DA, HOUSTON'A 50 DAKİKA, DALLAS'A 4 SAAT, SAN ANTONIO'YA 3,5 SAAT MESAFEDE, OKYANUSTA BULUNAN ADA ÜZERİNDE, SPA OTELDE FB POOL ATTENDANT İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bayan alınacaktır. Saati 8 dolar. İşe en geç başlama 15 Haziran, en erken bitirme 20 Eylül. Konaklama aylık 250 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi/texas%20havuz%20server%201%20erkrk%20Adv.pdf

 

 • + -

  FLORIDA, DESTIN’DE, SHRIMP BASKET SEAFOOD RESTAURANTTA İŞLER. 15 KİŞİ ALINACAKTIR. İŞLER ÇABUK DOLACAĞI İÇİN EN KISA ZAMANDA BAŞVURMANIZI TAVSİYE EDERİZ. 2. İŞ BULMA İMKANI VAR.

  ORTA DÜZEYDE İNGİLİZCE İSTENMEKTEDİR.

  YEMEK HAZIRLAMA, PİŞİRME, TEMİZLİK. SAATİ 9 DOLAR

  MÜŞTERİLERİ KARŞILAMA, MASALARINA GÖTÜRME, MASALARI TEMİZLEME. SAATİ 8 DOLAR + BAHŞİŞLER,

  SİPARİŞ ALMA, MASALARA YEMEK GÖTÜRME, BOŞLARI GETİRME, PARA ALMA. SAATİ 5 DOLAR + BAHŞİŞLER

  KONAKLAMA APART OTELDE HER ODADA 2-3 KİŞİ OLARAK KİŞİ BAŞI HAFTALIK 100-125 DOLAR. DEPOZİTO 400 DOLAR+6 HAFTALIK KİRA ÖDENMELİ (ÖĞRENCİLERİMİZ ÖNCEKİ YILLARDA 400-500 DOLAR ÖDEME YAPARAK MOTELLERE YERLEŞTİLER). SAÇ VE SAKALLAR TRAŞLI OLMALI, GÖRÜNÜR DÖVME OLMAMALI.

  İŞYERİNİ GÖRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYINIZ.

  https://www.google.com/maps/place/Shrimp+Basket/@30.3859191,-86.4933691,2949m/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0x0:0x3ae99ae00c2d007f

 

 

 • + -

  27917 – MICHIGAN, MACKINAC ISLAND’DA, MICHIGAN GÖLÜNÜN TAM ORTASINDA BULUNAN, KANADA SINIRINDAKİ ADA ÜZERİNDEKİ BİR MAĞAZADA SATIŞ İŞLERİ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.15 dolar. Bonus var. İşe en geç başlama 21 Haziran, en erken bitirme 13 Eylül. İkinci İş imkanı var. Konaklama haftalık 50 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/oxYJxwrL

 

 • + -

  27855 – NORTH CAROLINE, SURF CITY’DE, OKYANUS KENARINDAKİ BİR SEAFOOD RESTAURANTINDA BUSSER, SERVIS VE SALATA YAPMA İŞLERİ.

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay veya bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret 7.50 dolar. Bahşiş var. Yemekler % 50 indirimli. İşe en geç başlama 10 Haziran, en erken bitirme 7 Eylül. İşveren ikinci işi bulacak. Konaklama haftalık 75 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/tEjSohT2

 

 • + -

  27277- COLORADO, HENDERSON’DA, DENVER MERKEZE SADECE 10 DAKİKA MESAFEDE FOOD SERVICE WORKER İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 3 bay, 2 bayan alınacaktır. Saati 8 dolar. İşe en geç başlama 25 Haziran, en erken bitirme 20 Eylül. Yemekler % 50 indirimli. 2. İş imkanı var. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi2/co%20food%20service%204-4%20iyi.pdf

 

 

 

 • + -

  27953 – NEW HAMPSHIRE, NEW CASTLE’DA, OKYANUS KENARINDAKİ MARIOTT SPA HOTEL’DE HOUSEKEEPING, ROOM ATTENDANT İŞLERİ.(DOLMUŞTUR)

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay veya bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret 9 dolar. Bahşiş var. Günde 1 yemek ücretsiz. İşe en geç başlama 15 Haziran, en erken bitirme 7 Eylül. İkinci işi imkanı var. Konaklama haftalık 100-125 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/qrjtXBMa

 

 • + -

  27953 – NEW HAMPSHIRE, NEW CASTLE’DA, OKYANUS KENARINDAKİ MARIOTT SPA HOTEL’DE DISHWASHER İŞLERİ. SAATİ 10 DOLAR.(DOLMUŞTUR)

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 5 bay veya bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret 10 dolar. Günde 1 yemek ücretsiz. İşe en geç başlama 15 Haziran, en erken bitirme 7 Eylül. İkinci işi imkanı var. Konaklama haftalık 100-125 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/seUY4E6N

 

 • + -

  27281- TEXAS, PORT ARANSAS’TA, SAN ANTONIO'YA 2,5 SAAT, HOUSTON'A 3,5 SAAT MESAFEDE OKYANUS ÜZERİNDEKİ ADADA, HEDİYELİK EŞYA MAĞAZASINDA KASİYER, SATIŞ ELEMANLIĞI İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay/bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret 8 dolar. İşe en geç başlama 15 Haziran, en erken bitirme 10 Eylül. Konaklama aynı yerde ve haftalık 75 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi3/texa%20stok%20kasa%206%20baybayan%20iyi.pdf

 

 • + -

  27340- TEXAS, HOUSTON MERKEZDE (AMERİKA’NIN 4. BÜYÜK KENTİ), OKYANUS KENARINDA, AKVARYUM’DA RIDE ATTENDANT İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bay veya bayan alınacaktır. Saatlik ücret 9 dolar. İşe en geç başlama 9 Haziran, en erken bitirme 7 Eylül. Yemekler % 50 indirimli. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi3/huston%20riede%20attendant%202%20bay%20bayan%20iyi.pdf

 

 • + -

  27825- MONTANA, WEST YELLOW STONE’DA, ÜNLÜ YELLOWSTONE ULUSAL PARKINDA HOUSEKEEPING İŞLERİ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 2  bayan alınacaktır. Saatlik ücret 9.75 dolar. İşe en geç başlama 5 Haziran, en erken bitirme 30 Eylül. Bonus ve bahşiş var. Konaklama ücretsiz. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/x6Q8LSaX

 

 • + -

  27343- TEXAS, HOUSTON MERKEZDE (AMERİKA’NIN 4. BÜYÜK KENTİ), OKYANUS KENARINDA, AKVARYUM’DA HOST/HOSTESS İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bay/ bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8-9 dolar. Bahşiş var. İşe en geç başlama 9 Haziran, en erken bitirme 8 Eylül. Yemekler % 50 indirimli. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi3/huston%20hostess%202%20baybayan%20iyi.pdf

 

 • + -

  CHICAGO'YA 30 DAKİKA MESAFEDE OLAN ODYSSEY FUN WORLD EĞLENCE PARKINDA İŞLER (AMUSEMENT PARK). HEMEN KAYIT OLUP SKYPE ÜZERİNDEN MÜLAKATA GİREBİLİRSİNİZ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  Participants love Odyssey Fun World and how close it is to a large city.
  Employer: Odyssey Fun World Amusement Park
  Location: Tinley Park, Illinois
  Positions: Amusement Park Worker
  Housing: $400 per month, per person

  Bonus Information
  Participants receive 30% off meals when working and free soda beverages for the season if they purchase the sports bottle.

  Required Program Dates
  Arrival Dates: May 15 – June 10
  Departure Dates: August 15 – September 15
  Pay rate: $7.75 per hour

 

 • + -

  27671 - MISSOURI, ST. LOUIS’DE, DRURY PLAZA HOTEL’DE HOUSEKEEPING VE LAUNDRY İŞLERİ.

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay/ bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret 8.50 dolar. Bahşişler var. İşe en geç başlama 1 Temmuz, en erken bitirme 20 Eylül. İkinci iş imkanı var. Konaklama yürüme mesafesinde ve haftalık 80 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/PFL4FhJj

 

 • + -

  27191 - CALIFORNIA, SAN DIEGO’DA, DONDURMA VE ÇİKOLATA SATIŞ İŞLERİ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bay veya bayan alınacaktır. Saatlik ücret 9.50 dolar. İşe en geç başlama 4 Haziran, en erken bitirme 8 Eylül. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/lxbKHFXA

 

 • + -

  26938- MARYLAND, BALTIMORE’DA, ULUSAL AKVARYUM’DA, PHILADELPHIA’YA 2 SAAT, NEW YORK’A 3 SAAT, WASHINGTON DC’YE 1 SAAT MESAFEDE, FOOD SERVER VE KASİYER İŞLERİ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bay veya bayan alınacaktır. Saatlik ücret 9 dolar. İşe en geç başlama 15 Haziran, en erken bitirme 4 Eylül. Çalışırken 1 öğün yemek ücretsiz.  Konaklama haftalık 100 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/nVYoN7aL

 

 • + -

  27323 - MAINE, YORK’TA, OKYANUS KENARINDA, BOSTON’A 1, NEW YORK’A 4 SAAT MESAFEDE BULUNAN INN VE SUITES’TE HOUSEKEEPER, LAUNDRY İŞLERİ.

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bay alınacaktır. Saatlik ücret 9.50 dolar. Bahşişler olabilir. İkinci iş imkanı var. İşe en geç başlama 25 Haziran, en erken bitirme 1 Eylül. Konaklama  haftalık 100-125 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/oXWdgLtt

 

 • + -

  27095- MASSACHUSETTS, SANDWICH’TE, OKYANUS KENARINDA, BOSTON’A 1.5 SAAT MESAFEDE BULUNAN BELFRY INN AND BISTRO’DA DISHWASHER VE BUSSER İŞLERİ.

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bay alınacaktır. Saatlik ücret 9 dolar. Bahşişler var. İkinci iş imkanı var. İşe en geç başlama 5 Haziran, en erken bitirme 30 Eylül. Konaklama  haftalık 100-125 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/8cXypnTf

 

 • + -

  27808- NEW HAMPSHIRE, RYE BEACH’TE, BOSTON'A 1 SAAT MESAFEDE, OKYANUS KENARINDA, BAHŞİŞLİ BUSSER, KITCHEN HELPER, COUNTER PERSON İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay alınacaktır. Saatlik ücret 7.50 dolar. İşe en geç başlama 15 Haziran, en erken bitirme 30 Eylül. Yemekler indirimli. Konaklama haftalık 100 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi2/nh%20busser%20mutfak%206%20erkrk%204%20kiz%20orta.pdf

 

 • + -

  27806- NEW YORK, CORTLAND’DA , NIAGARA ŞELALESİNE 3, NEW YORK CITY’YE 3,5 SAAT MESAFEDE HOUSEKEEPING İŞLERİ.

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.75 dolar. Bahşişler olabilir. İşe en geç başlama 20 Haziran, en erken bitirme 10 Eylül. Konaklama haftalık 100 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/vMP19eXF

 

 • + -

  27832- MAINE, HERMON’DA , OKYANUS KENARINDA, BOSTON’A 3,5 SAAT MESAFEDE COOK, DISHWASHER, WAITER İŞLERİ.

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 3 bay alınacaktır. Saatlik ücret garsonluk için 3.75 + bahşişler, mutfak için 7.50 dolar. Bahşişler olabilir. İşe en geç başlama 20 Haziran, en erken bitirme 14 Eylül. İkinci iş imkanı var.  Yemekler indirimli. Konaklama yürüme mesafesinde ve haftalık 100-125 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/YMUD7T7c

 

 • + -

  27526- MAINE, YORK’TA, ANCHORAGE INN’DE, OKYANUS KENARINDA, BOSTON’A 1 SAAT, NEW YORK’A 4 SAAT MESAFEDE KITCHEN HELPER, BUSSER İŞLERİ.

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay alınacaktır. Saatlik ücret 8 dolar. Bahşişler olabilir. İşe en geç başlama 30 Haziran, en erken bitirme 7 Eylül. İkinci iş imkanı var.  Konaklama haftalık 100-125 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/3iB8cFkN

 

 • + -

  27432- VIRGINIA, LURAY’DE, WASHINGTON DC’YE 2 SAAT MESAFEDE HOUSEKEEPING İŞLERİ.

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bay veya bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8 dolar. İşe en geç başlama 15 Haziran, en erken bitirme 3 Eylül. Konaklama yürüme mesafesinde ve haftalık 25 dolar. Yemekler indirimli. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/r2nQryAe

 

 • + -

  27380- OREGON, PENDLETON’DA, HOUSEKEEPING İŞLERİ.

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 9.10 dolar. İşe en geç başlama 1 Temmuz, en erken bitirme 10 Eylül. Konaklama aynı yerde ve aylık 240 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/B2EpfX6r

 

 • + -

  27418- CALIFORNIA, CARLSBAD’DA, OKYANUS KENARINDA, SAN DIEGO'YA 30 DAKİKA, LOS ANGELES'A 1,5 SAAT MESAFEDE BULUNAN HILTON OTEL’DE HOUSEKEEPING İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay, 2 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 9 dolar. İşe en geç başlama 15 Haziran, en erken bitirme 10 Eylül. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi3/ca%20hiltin%20housekeeping%205%20bay%20bayan%20iyi.pdf

 

 

 

 • + -

  26858- TEXAS, GALVESTON’DA, HOUSTON'A 50 DAKİKA, DALLAS'A 4 SAAT, SAN ANTONIO'YA 3,5 SAAT MESAFEDE, OKYANUSTA BULUNAN ADA ÜZERİNDE, SPA OTELDE FB POOL ATTENDANT İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bay 2 bayan alınacaktır. Saati 8 dolar. İşe en geç başlama 15 Haziran, en erken bitirme 20 Eylül. Konaklama aylık 250 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi/texas%20havuz%20server%201%20erkrk%20Adv.pdf

 

 

 • + -

  27292- UTAH, KANAB’TA, LAS VEGAS VE GRAND CANYON’A 3 SAAT MESAFEDE BULUNAN ROCKING V CAFE’DE BUSSER İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bay veya bayan alınacaktır. Saatlik ücret 3 dolar + bahşişler (her gün ortalama 40 dolar). İşe en geç başlama 15 Haziran, en erken bitirme 15 Eylül. Yemekler çalışırken ücretsiz. Konaklama aylık 250 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi3/utah%20busser%201%20baybayan%20iyi.pdf

 

 

 • + -

  19- NORTH CAROLINE' DA KONFERANS MERKEZİNDE, HOUSEKEEPING VE FOOD SERVICE İŞLERİ. TÜRKİYE'YE ERKEN DÖNMEK İSTEYENLER İÇİN UYGUN. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  North Carolina’da Black Mountain’da bulunan bir konferans merkezinde Housekeeping ve Food Service işleri için 11 kişi alınacaktır. En geç işe başlama tarihi 3 Haziran, bitiş tarihi 1 Ağustos – 1 Eylül arasi. Saatlik ücret 7.25-7.50 dolar. Haftalık çalışma saati 32-40 arası. Konaklama 2 kişilik odalarda ve kişi başı 100 dolar. Detaylı bilgi için aşağıdaki linke tıklayınız.

  http://www.blueridgeassembly.org/

 

 • + -

  27431 – VIRGINIA, LURAY’DE, WASHINGTON DC’YE 2 SAAT MESAFEDE, HOUSEKEEPING VE MUTFAK YARDIMI İŞLERİ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 4 bay / bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret 9 dolar. İşe en geç başlama 15 Haziran, en erken bitirme 3 Eylül. Yemekler indirimli. Konaklama haftalık 25 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/rEZXPi1t

 

 • + -

  27913 – VIRGINIA, VIRGINIA BEACH’TE, 5. CADDEDE, OKYANUS KENARINDA SATIŞ İŞLERİ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 5 bay / bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret 7.50 dolar. İşe en geç başlama 15 Haziran, en erken bitirme 1 Ağustos. Konaklama haftalık 95 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/GBoh3AOS

 

 • + -

  27768 – VIRGINIA, VIRGINIA BEACH’TE, OKYANUS KENARINDA SATIŞ İŞLERİ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 7.25 dolar. İşe en geç başlama 20 Haziran, en erken bitirme 7 Eylül. Konaklama yürüme mesafesinde ve haftalık 75 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/5qgOpNiC

 

 • + -

  26821 – TEXAS, SAN ANTONIO’DA, OTELDE HOUSEKEEPING İŞLERİ.

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 4 bay / bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret 8.50 dolar. İşe en geç başlama 1 Haziran, en erken bitirme 5 Eylül. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/TmZnpz47

 

 • + -

  27339 – TEXAS, HOUSTON’DA, AKVARYUMDA GAME ATTENDANT İŞLERİ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bay veya bayan alınacaktır. Saatlik ücret 9 dolar. İşe en geç başlama 9 Haziran, en erken bitirme 8 Eylül. Yemekler %50 indirimli. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/A9djP41T

 

 • + -

  27860 – SOUTH CAROLINA, MOUNT PLEASANT’TA, OKYANUS KENARINDA RED ROOF INN’DE HOUSEKEEPING İŞLERİ.

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 7.25 dolar. İşe en geç başlama 1 Haziran, en erken bitirme 7 Eylül. Konaklama aynı yerde ve ücretsiz. Depozito yok. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/PjMQbC52

 

 • + -

  27870 – NORTH CAROLINE, NAGS HEAD’TE, OKYANUS KENARINDA OTELDE RESTAURANT SERVER VE HOUSEKEEPING İŞLERİ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 6 bay / bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret Restaurant Server için 4 dolar + bahşişler, Housekeeper için 8 dolar. İşe en geç başlama 15 Haziran, en erken bitirme 1 Eylül. Konaklama aylık 385 dolar. Depozito yok. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/QWzv9ZZq

 

 • + -

  26929- NEW YORK, MANHATTAN’DA KASİYERLİK VE SERVER İŞLERİ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 3 bay / bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret 10 dolar. Bahşiş var. İşe en geç başlama 1 Haziran, en erken bitirme 15 Eylül. Konaklama aylık 450 dolar. Yemekler indirimli. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/UoW3dxPy

 

 • + -

  27857- TENNESSEE, GATLINGBURG’DA FOTOĞRAFÇILIK İŞLERİ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bay veya bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8 dolar. Bahşiş var. İşe en geç başlama 15 Haziran, en erken bitirme 20 Ağustos. Konaklama haftalık 150 dolar. Yemekler çalışırken indirimli. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/7n328kY9

 

 • + -

  27492- NEW JERSEY, WILDWOOD CREST’TE, OKYANUS KENARINDA, NEW YORK’A 2.5 SAAT, WASHINGTON DC’YE 3.5 SAAT MESAFEDE BULUNAN OTELDE HOUSEKEEPING İŞLERİ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 3 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.38 dolar. Bahşişler olabilir. İşe en geç başlama 1 Haziran, en erken bitirme 14 Eylül. Konaklama yürüme mesafesinde ve haftalık 90 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/PeuEJ7cj

 

 • + -

  26891- NEW YORK, QUEENS’DE, ÜNLÜ BASEBALL TAKIMI NEW YORK METS’İN STADYUMUNDA KASİYERLİK İŞLERİ. DAHA ÖNCE AMERİKA’DA ÇALIŞMIŞ OLMALI.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 28 bay / bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret 11.79 dolar. İşe en geç başlama 1 Temmuz, en erken bitirme 12 Eylül. Konaklama aylık 450 dolar. Çalışırken 1 öğün yemek ücretsiz. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/LuGJU86X

 

 • + -

  26892- NEW YORK, BROOKLYN’DE, ÜNLÜ BASEBALL TAKIMI NEW YORK METS’İN STADYUMUNDA KASİYERLİK İŞLERİ. DAHA ÖNCE AMERİKA’DA ÇALIŞMIŞ OLMALI.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 10 bay / bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret 9.78 dolar. İşe en geç başlama 1 Temmuz, en erken bitirme 12 Eylül. Konaklama aylık 450 dolar. Çalışırken 1 öğün yemek ücretsiz. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/AoZ8M3B0

 

 • + -

  27115- MAINE, NORTH READING’DE, BOSTON’A SADECE 30 DAKİKA, NEW YORK’A 4 SAAT MESAFEDE BULUNAN PIZZA USA’ DA SİPARİŞ ALMA, SERVİS YAPMA VE KASİYERLİK İŞLERİ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8 dolar. İşe en geç başlama 15 Haziran, en erken bitirme 20 Eylül. Konaklama yürüyüş mesafesinde ve aylık 100 dolar. Yemekler indirimli. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/MdOpBy6h

 

 • + -

  26804- WYOMING, BUFFALO’DA, HOUSEKEEPING İŞLERİ.

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 3 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.50 dolar. İşe en geç başlama 20 Haziran, en erken bitirme 25 Eylül. Konaklama aynı otelde ve haftalık 75 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/Sg3p49Hz

 

 • + -

  26802- WYOMING, SHERIDAN’DA, HOUSEKEEPING İŞLERİ.

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 3 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.50 dolar. İşe en geç başlama 22 Haziran, en erken bitirme 25 Eylül. Konaklama aynı otelde ve haftalık 75 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/aw3GzleY

 

 • + -

  27828- VIRGINIA, VIRGINIA BEACH’TE, OKYANUS KENARINDA, KASİYERLİK VE GİYSİLERİ DÜZENLEME İŞLERİ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay, 2 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 7.25 dolar. İşe en geç başlama 20 Haziran, en erken bitirme 7 Eylül. Konaklama haftalık 100 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/CBzmdXM6

 

 • + -

  27831- PENNSYLVANIA, LIMERICK’TE, TAYLAND RESTAURANTINDA MUTFAK YARDIMI İŞLERİ.

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.50 dolar. İşe en geç başlama 10 Haziran, en erken bitirme 10 Ağustos. Yemekler ücretsiz. Konaklama aylık 275 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/i3OWOUUH

 

 • + -

  27742- HAWAII, HONOLULU’DA, HAYVANAT BAHÇESİNDE MUTFAK İŞLERİ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bay/ bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret 9.50 dolar. İşe en geç başlama 1 Haziran, en erken bitirme 9 Eylül. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://db.tt/dv5OOUvP

 

 • + -

  3- OKYANUS KENARINDA BULUNAN BILOXI, MISSOURI’DE SURF STYLE MAĞAZALAR ZİNCİRİNDE SURF MALZEMELERİ SATIŞ İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  Tam okyanus kenarında bulunan ünlü Surf Style mağazalar zincirinde satış elemanlığı işleri için 20 bay / bayan eleman alınacaktır. Orta düzeyde İngilizce yeterlidir. Saatlik ücret 8 dolar. Haftalık 32-40 saat arası çalısma. İşe en geç başlama 15 Mayıs, bitirme 1 Eylül. (sponsor işe başlama tarihini geçen yıl olduğu gibi 20 Haziran tarihine aldırmak için işverenle görüşecektir). Konaklama apart otelde her odada 2-3 kişi olarak kişi başı haftalık 100-125 dolar. Depozito 400 dolar+6 haftalık kira ödenmeli (öğrencilerimiz önceki yıllarda 400-500 dolar ödeme yaparak motellere yerleştiler). Saç ve sakallar traşlı olmalı, görünür dövme olmamalı. İşyerini görmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

  https://www.google.com/maps/place/Surf+Style/@30.3827063,-89.0138006,33362m/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0x0:0xc6fcc22c0a89da6f

 

 • + -

  4- FLORIDA, DESTIN, CLEARWATER BEACH VE PENSACOLA’ DA OKYANUS KENARINDA BULUNAN SURF STYLE MAĞAZALAR ZİNCİRİNDE SURF MALZEMELERİ SATIŞ İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ. (KAPANMIŞTIR)

  Ünlü tatil beldeleri DESTIN, CLEARWATER BEACH ve PENSACOLA, FLORIDA’da, SURF MALZEMELERİ satan ünlü SURF STYLE mağazalarında satış elemanlığı işleri için 38 bay / bayan eleman alınacaktır. Orta düzeyde İngilizce yeterlidir. Saatlik ücret 8 dolar. Haftalık 32-40 saat arası çalısma. İşe en geç başlama 15 Mayıs, bitirme 1 Eylül. (sponsor işe başlama tarihini geçen yıl olduğu gibi 20 Haziran tarihine aldırmak için işverenle görüşecektir). Konaklama apart otelde her odada 2-3 kişi olarak kişi başı haftalık 100-125 dolar. Depozito 400 dolar+6 haftalık kira ödenmeli (öğrencilerimiz önceki yıllarda 400-500 dolar ödeme yaparak motellere yerleştiler). Saç ve sakallar traşlı olmalı, görünür dövme olmamalı. İşyerini görmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

  https://www.youtube.com/watch?v=7_hdL0ktrG8

 

 • + -

  5- FLORIDA, DESTIN'DE OKYANUS KENARINDA BULUNAN MEKSİKA RESTAURANT ZİNCİRİ TACO BELL’DE TEAM MEMBER İŞİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  Ünlü tatil beldesi Florida, Destin’de tam okyanus kenarında bulunan ünlü TACO BELL zincirinde kasiyerlik, sipariş alma ve mutfak işleri için 3 bay / bayan eleman alınacaktır. Orta düzeyde İngilizce yeterlidir. Saatlik ücret 8.50 dolar. Fazla mesai saati 12.75 dolar. Haftalık 32-40 saat arası çalısma. İşe en geç başlama 15 Mayıs, bitirme 1 Eylül. (sponsor işe başlama tarihini geçen yıl olduğu gibi 20 Haziran tarihine aldırmak için işverenle görüşecektir). Konaklama apart otelde her odada 2-3 kişi olarak kişi başı haftalık 100-125 dolar. Depozito 400 dolar+6 haftalık kira ödenmeli (öğrencilerimiz önceki yıllarda 400-500 dolar ödeme yaparak motellere yerleştiler). Saç ve sakallar traşlı olmalı, görünür dövme olmamalı. İşyerini görmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

  https://www.google.com/maps/place/Taco+Bell/@30.3891062,-86.5063025,13z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0x840fbcd9d3295ca8

 

 • + -

  6- FLORIDA, DESTIN'DE, ÜNLÜ TATİL BELDESİ SANTA ROSA BEACH’TE DENİZ ÜRÜNLERİ İLE ÜNLÜ RESTAURANT ZİNCİRİ BAYOU BILL’S CRAB HOUSE’TA TEAM MEMBER İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  Ünlü tatil beldesi SANTA ROSA BEACH, FLORIDA’da, deniz ürünleri ile ünlü BAYOU BILL’S CRAB HOUSE’ da busser, yemek hazırlamak ve mutfakta yardım işleri için 10 bay/bayan eleman alınacaktır. Orta düzeyde İngilizce yeterlidir. Saatlik ücret 6-9 dolar. Fazla mesai saati 9 -13.5 dolar. Haftalık 32-40 saat arası çalısma. Günde 1 öğün yemek ÜCRETSİZ. İşe en geç başlama 20 Mayıs, bitirme 1 Eylül. (sponsor işe başlama tarihini geçen yıl olduğu gibi 20 Haziran tarihine aldırmak için işverenle görüşecektir). Konaklama apart otelde her odada 2-3 kişi olarak kişi başı haftalık 100-125 dolar. Depozito 400 dolar+6 haftalık kira ödenmeli (öğrencilerimiz önceki yıllarda 400-500 dolar ödeme yaparak motellere yerleştiler). Saç ve sakallar traşlı olmalı, görünür dövme olmamalı. İşyerini görmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

  http://www.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g34617-d394637-Reviews-Bayou_Bill_s_Crab_House-Santa_Rosa_Beach_Florida.html#MAPVIEW

 

 • + -

  7- FLORIDA, DESTIN'DE, ÜNLÜ TATİL BELDESİ MIRAMAR BEACH'TE, ÜNLÜ WENDY'S RESTAURANT ZİNCİRİNDE TEAM MEMBER İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  Ünlü tatil beldesi MIRAMAR BEACH, FLORIDA’da ünlü WENDY’S RESTAURANT’ta müşterileri karşılamak ve yemek paketleme işleri için 4 bay/bayan eleman alınacaktır.Orta düzeyde İngilizce yeterlidir. Saatlik ücret 10 dolar. Fazla mesai saati 15 dolar. Haftalık 32-40 saat arası çalısma. İşe en geç başlama 20 Mayıs, bitirme 1 Eylül. (sponsor işe başlama tarihini geçen yıl olduğu gibi 20 Haziran tarihine aldırmak için işverenle görüşecektir). Konaklama apart otelde her odada 2-3 kişi olarak kişi başı haftalık 100-125 dolar. Depozito 400 dolar+6 haftalık kira ödenmeli (öğrencilerimiz önceki yıllarda 400-500 dolar ödeme yaparak motellere yerleştiler). Yemekler % 50 indirimli. Saç ve sakallar traşlı olmalı, görünür dövme olmamalı. İşyerini görmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

  https://www.google.com/maps?ie=UTF-8&q=Wendy%27s&fb=1&gl=tr&hq=Wendy%27s,+1071+Highway+98+E,+Destin,+FL&cid=91474572908574685&ei=FeoxU4mZDMvRsgaVoYHACw&ved=0CLIBEPwSMAs

 

 • + -

  8- FLORIDA, DESTIN'DE, ÜNLÜ TATİL BELDESİ MIRAMAR BEACH'TE, ÜNLÜ IHOP RESTAURANT ZİNCİRİNDE TEAM MEMBER İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  Ünlü tatil beldesi MIRAMAR BEACH, FLORIDA’da ünlü WENDY’S RESTAURANT’ta müşterileri karşılama, yemek paketleme, masaları hazırlama ve servis yapma işleri için 5 bay/bayan eleman alınacaktır.Orta düzeyde İngilizce yeterlidir. Saatlik ücret 8 dolar. Fazla mesai saati 12 dolar. Haftalık 32-40 saat arası çalısma. İşe en geç başlama 20 Mayıs, bitirme 1 Eylül. (sponsor işe başlama tarihini geçen yıl olduğu gibi 20 Haziran tarihine aldırmak için işverenle görüşecektir). Konaklama apart otelde her odada 2-3 kişi olarak kişi başı haftalık 100-125 dolar. Depozito 400 dolar+6 haftalık kira ödenmeli (öğrencilerimiz önceki yıllarda 400-500 dolar ödeme yaparak motellere yerleştiler). Yemekler indirimli. Saç ve sakallar traşlı olmalı, görünür dövme olmamalı. İşyerini görmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

  https://www.google.com/maps?ie=UTF-8&q=IHOP+Restaurant&fb=1&gl=tr&hq=IHOP+RESTAURANT&hnear=0x889143a55ea93e09:0xec0132f837038b35,Miramar+Beach,+FL,+USA&cid=259921012349509490&ei=fu0xU522A4fTsgbVs4CQAQ&ved=0CKABEPwSKAAwCw /

 

 • + -

  9- FLORIDA, DESTIN'DE, ÜNLÜ TATİL BELDESİ MIRAMAR BEACH'TE, BURGER KING’DE TEAM MEMBER İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  Ünlü tatil beldesi MIRAMAR BEACH, FLORIDA’da BURGER KING’de sipariş alacak ve mutfakta yardım edecek 9 bay/bayan eleman alınacaktır. Orta düzeyde İngilizce yeterlidir. Saatlik ücret 8 dolar. Fazla mesai saati 12 dolar. Haftalık 32-40 saat arası çalısma. İşe en geç başlama 20 Mayıs, bitirme 1 Eylül. (sponsor işe başlama tarihini geçen yıl olduğu gibi 20 Haziran tarihine aldırmak için işverenle görüşecektir). Konaklama apart otelde her odada 2-3 kişi olarak kişi başı haftalık 100-125 dolar. Depozito 400 dolar+6 haftalık kira ödenmeli (öğrencilerimiz önceki yıllarda 400-500 dolar ödeme yaparak motellere yerleştiler). Yemekler indirimli. Saç ve sakallar traşlı olmalı, görünür dövme olmamalı. İşyerini görmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

  https://www.google.com/maps/place/Burger+King/@30.3791918,-86.3567289,15z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0x9ff3b617ba6f2411

 

 • + -

  11- FLORIDA, DESTIN'DE, ÜNLÜ TATİL BELDESİ FORT WALTON BEACH'TE, WAFFLE HOUSE'DA FOOD SERVER, GARSONLUK İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  Ünlü tatil beldesi DESTIN, FLORIDA’da WAFFLE HOUSE’da yiyecek servisi yapacak 13 bay/bayan eleman alınacaktır. Orta düzeyde İngilizce yeterlidir. Saatlik ücret 4.91 + bahşişler. Fazla mesai saati 7.37 + bahşişler. Yemekler indirimli. Haftalık 32-40 saat arası çalısma. İşe en geç başlama 20 Mayıs, bitirme 1 Eylül. (sponsor işe başlama tarihini geçen yıl olduğu gibi 20 Haziran tarihine aldırmak için işverenle görüşecektir). Konaklama apart otelde her odada 2-3 kişi olarak kişi başı haftalık 100-125 dolar. Depozito 400 dolar+6 haftalık kira ödenmeli (öğrencilerimiz önceki yıllarda 400-500 dolar ödeme yaparak motellere yerleştiler). Yemekler indirimli. Saç ve sakallar traşlı olmalı, görünür dövme olmamalı. İşyerini görmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

  http://www.youtube.com/watch?v=_gPMWnT83DA

 

 • + -

  12- FLORIDA, DESTIN'DE OKYANUS KENARINDA BULUNAN KRSIPY KREME’DE TEAM MEMBER İŞİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  Ünlü tatil beldesi DESTIN, FLORIDA’da KRISPY KREME’de sipariş alacak ve mutfakta yardım edecek 6 bay/bayan eleman alınacaktır. Orta düzeyde İngilizce yeterlidir. Saatlik ücret 8 dolar. Fazla mesai saati 12 dolar. Haftalık 32-40 saat arası çalısma. İşe en geç başlama 15 Mayıs, bitirme 1 Eylül. (sponsor işe başlama tarihini geçen yıl olduğu gibi 20 Haziran tarihine aldırmak için işverenle görüşecektir). Konaklama apart otelde her odada 2-3 kişi olarak kişi başı haftalık 100-125 dolar. Depozito 400 dolar+6 haftalık kira ödenmeli (öğrencilerimiz önceki yıllarda 400-500 dolar ödeme yaparak motellere yerleştiler). Saç ve sakallar traşlı olmalı, görünür dövme olmamalı. İşyerini görmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

  https://www.google.com/maps/place/Krispy+Kreme/@30.39024,-86.484373,17z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x0:0xdc3a3ec04afb2a56

 

 

 

 • + -

  25- MAINE, BASS HARBOR’DA, OKYANUS KENARINDA HOUSEKEEPING İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bayan alınacaktır. Saati 10 dolar. İşe en geç başlama 23 Haziran, en erken bitirme 30 Eylül. Yemekler UCRETSIZ. Konaklama aylık 320 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi/maine-1%20bayan-housekeeping-orta%20ing.pdf

 

 • + -

  26- MAINE, OGUNQUIT’TE, OKYANUS KENARINDA, BOSTON'A 1,5 SAAT MESAFEDE HAVUZ KENARI VE PARK GÖREVLİSİ İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İleri düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay alınacaktır. Saati 8.50 dolar. İşe en geç başlama 20 Haziran, en erken bitirme 30 Eylül. Konaklama haftalık 100 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi/maine-havuz%20park%20grvl-2%20bay-iyi%20ing.pdf

 

 • + -

  27- MAINE, OGUNQUIT’TE, OKYANUS KENARINDA, BOSTON'A 1,5 SAAT MESAFEDE HOUSEKEEPER, HOUSEMAN İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bay alınacaktır. Saati 8.50 dolar. İşe en geç başlama 20 Haziran, en erken bitirme 30 Eylül. Konaklama haftalık 100 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi/maine-housekeeper-1%20bay-orta%20ing.pdf

 

 • + -

  28- MAINE, OGUNQUIT’TE, OKYANUS KENARINDA, BOSTON'A 1,5 SAAT MESAFEDE HOUSEKEEPER / RESORT WORKER İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 4 bay , 2 bayan alınacaktır. Saati 8.50 dolar. İşe en geç başlama 20 Haziran, en erken bitirme 30 Eylül. Konaklama haftalık 100 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi/maine-housekeeper-4%20bay%202%20bayan-orta%20ing.pdf

 

 • + -

  29- MAINE, OGUNQUIT’TE, OKYANUS KENARINDA, BOSTON'A 1,5 SAAT MESAFEDE BUSSER / KOMİ İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 3 bay alınacaktır. Saati 8.50 dolar. İşe en geç başlama 20 Haziran, en erken bitirme 30 Eylül. Konaklama haftalık 100 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi/maine-komi-3%20bay-orta%20ing.pdf

 

 • + -

  30- MARYLAND, BALTIMORE’DA, OKYANUS KENARINDA, WASHINGTON DC'YE 1 SAAT, NEW YORK'A 3 SAAT MESAFEDE FRONT DESK, HOUSEKEEPING İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bayan alınacaktır. Saati 7.75-8.75 dolar. İşe en geç başlama 15 Haziran, en erken bitirme 15 Eylül. Konaklama ayni işyerinde ve aylık 250 dolar. Depozito yok. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi/maryland-2%20bayan%20resep%20ve%20housekeeper-iyi%20ing.pdf

 

 

 

 

 • + -

  27146- SOUTH CAROLINE’DA, NORTH MYRTLE BEACH’TE, OKYANUS KENARINDA RESTAURANT WORKER İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 6 bay / bayan karışık alınacaktır. Saati 2.15 dolar+bahşişler. İşe en geç başlama 12 – 25 Haziran, en erken bitirme 10 Eylül. Konaklama haftalık 60-80 dolar. Yemekler % 50 indirimli. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi/myrtle%20beach-restaurant-3%20bay-iyi%20ing.pdf

 

 

 • + -

  27463- NEW JERSEY, PENNSAUKEN’DE, PHILADELPHIA'YA 10 DAKİKA, NEW YORK'A 1,5 SAAT, WASHINGTON DC'YE 2.5 SAAT, OKYANUSA 1 SAAT MESAFEDE, YAZ SİRKİ VE EĞLENCE PARKINDA, GENEL YARDIM VE EĞLENCE ORGANİZE İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bay alınacaktır. Saati 8.25 dolar. İşe en geç başlama 2 Haziran, en erken bitirme 8 Eylül. Konaklama haftalık 75 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi/new%20jersey-eglence%20parki-1%20erkek-iyi%20ing.pdf

 

 

 

 • + -

  27476- OHIO, LODI’DE, CLEVELAND' A 50 DAKİKA, DETROIT'E 2,5 SAAT MESAFEDE, SERVER, AŞÇI, TEMİZLİK İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bayan alınacaktır. Saati 8.00 dolar. İşe en geç başlama 6 Haziran, en erken bitirme 15 Eylül. Konaklama haftalık 75 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi/ohio-2%20bayan%20restaurant-iyi%20ing.pdf

 

 • + -

  27479- OHIO, LODI’DE, CLEVELAND' A 50 DAKİKA, DETROIT'E 2,5 SAAT MESAFEDE, AŞÇI, İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay alınacaktır. Saati 8.00 dolar. İşe en geç başlama 6 Haziran, en erken bitirme 15 Eylül. Konaklama haftalık 75 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi/ohio-asci-2%20bay-iyi%20ing.pdf

 

 • + -

  27321- PENNSYLVANIA, POTTSTOWN’DA, NEW YORK’A 2 SAAT, WASHINGTON DC’YE 3 SAAT, OKYANUSA 1 SAAT MESAFEDE COUNTER STAFF / RESTAURANT WORKER İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bayan alınacaktır. Saati 7.25 dolar. İşe en geç başlama 15 Haziran, en erken bitirme 10 Eylül. Yemekler ücretsiz. Konaklama aylık 250 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi/pennsylvania-2%20bayan%20restaurant-iyi%20ing.pdf

 

 • + -

  27116- PENNSYLVANIA, PHILADELPHIA MERKEZDE, NEW YORK’A 1,5 SAAT, WASHINGTON DC’YE 3 SAAT, OKYANUSA KENARINDA MUTFAK İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 3 bay, 3 bayan alınacaktır. Saati 7.25 dolar. İşe en geç başlama 17 Haziran, en erken bitirme 20 Eylül. Yemekler ücretsiz. Konaklama aylık 350 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi/pennsylvania-3%20bayan%203%20bay-mutfak-orta%20ing.pdf

 

 • + -

  26893- TEXAS, GALVESTON’DA, HOUSTON'A 50 DAKİKA, DALLAS'A 4 SAAT, SAN ANTONIO'YA 3,5 SAAT MESAFEDE, OKYANUSTA BULUNAN ADA ÜZERİNDE, OTELDE HOUSEKEEPING İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bayan alınacaktır. Saati 8 dolar. İşe en geç başlama 15 Haziran, en erken bitirme 8 Eylül. Konaklama aylık 250 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi/texas-1%20bayan-housekeeping-orta%20ing.pdf

 

 

 • + -

  27474- WISCONSIN, GALESVILLE’DE, CHICAGO'YA 4 SAAT, MINNEAPOLIS'E 2 SAAT MESAFEDE, CLERK, FOOD SERVICE, POOL ATTENDANT İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bayan alınacaktır. Saati 7.25 dolar. İşe en geç başlama 1 Haziran, en erken bitirme 1 Eylül. Konaklama haftalık 25 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi/wisconsin-2%20bayan-food%20service-orta%20ing.pdf

 

 • + -

  27529- ILLINOIS, EAST DUNDEE’DE, CHICAGO'YA 50 DAKIKA, MILWAUKEE'YE 1,5 SAAT MESAFEDE, EĞLENCE PARKINDA RIDE OPERATÖRLÜĞÜ İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 6 bay, 6 bayan alınacaktır. Saati 8.25 dolar. İşe en geç başlama 20 Haziran, en erken bitirme 20 Eylül. Yiyecekler indirimli. Konaklama kişi sayısına göre değişecektir. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi2/ilinoi%20ride%20operator%20orta%206%2B6.pdf

 

 • + -

  27097- MASSACHUSETTES, EAST DENNIS’DE OKYANUS KENARINDA HOUSEKEEPING İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 3 bayan alınacaktır. Saati 10 dolar. İşe en geç başlama 15 Haziran, en erken bitirme 25 Eylül. Hafta sonu yiyecekler ücretsiz. Konaklama haftalık 100 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi2/ma%20housekeeper%203%20bayan%20orta.pdf

 

 • + -

  27713- MAINE, OGUNQUIT’TE OKYANUS KENARINDA KITCHEN HELP, DISHWASHER, PREP COOK İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 6 bay alınacaktır. Saatlik ücret 8.50 dolar. İşe en geç başlama 29 Haziran, en erken bitirme 25 Eylül. Çalışırken yiyecekler ücretsiz. Konaklama haftalık 100 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi2/maine%20mutfak%206%20erkek%20orta.pdf

 

 • + -

  27716- MAINE, OGUNQUIT’TE OKYANUS KENARINDA, İKİNCİ İŞ İMKANI ÇOK OLAN, BAHŞİŞLİ BUS PERSON, DISHWASHER İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay alınacaktır. Saatlik ücret 7.25 dolar. İşe en geç başlama 20 Haziran, en erken bitirme 30 Eylül. Yemekler % 50 indirimli. Konaklama haftalık 100-125 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi2/me%20busser%20bulasik%202%20erkek%20orta.pdf

 

 • + -

  27722- NEW YORK’TA, SANDS POINT’TE, MANHATTAN'A 30 DAKİKA MESAFEDE, GOLF KULÜBÜNDE SERVİS İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bay alınacaktır. Saatlik ücret 9 dolar. İşe en geç başlama 1 Haziran, en erken bitirme 5 Eylül. Konaklama haftalık sadece 20 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi2/ny%20garson%201%20erkek%20iyi.pdf

 

 • + -

  27177- NEW YORK, WILLIAMSVILLE’DE, NIAGARA ŞELALESİNE 30 DAKİKA, DETROIT'E 4 SAAT, NEW YORK'A 6 SAAT MESAFEDE, MOTEL6’TE FRONT DESK, HOUSEKEEPING İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay, 2 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.50 dolar. İşe en geç başlama 1 Haziran, en erken bitirme 15 Eylül. Konaklama aylık 250 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi2/ny%20front%20sdesk%202-2%20iyi.pdf

 

 • + -

  27730- TEXAS, PORT ARANSAS’TA, SAN ANTONIO'YA 2,5 SAAT, HOUSTON'A 3,5 SAAT MESAFEDE OKYANUS ÜZERİNDEKİ ADADA, YİYECEK MAĞAZASINDA KASİYERLİK, SATIŞ VE MAL STOKLAMA İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bay alınacaktır. Saatlik ücret 8 dolar. İşe en geç başlama 7 Haziran, en erken bitirme 8 Eylül. Konaklama ucretsiz. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi2/teksas%20kasiyer%201%20erkek%20iyi.pdf

 

 

 

 • + -

  27299- CALIFORNIA, SAN FRANCISCO’DA, SAN FRANCISCO KÖPRÜSÜ YANINDA, ÇİKOLATA SATIŞ İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 9 bay/ bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret 12.5 dolar. İşe en geç başlama 3 Temmuz, en erken bitirme 15 Eylül. Çalışırken 1 dondurma ve sınırsız içecek ücretsiz. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi3/ca%20san%20fr.%20cikilata%206%20bay%20bayan%20iyi.pdf

 

 • + -

  27344- TEXAS, HOUSTON MERKEZDE (AMERİKA’NIN 4. BÜYÜK KENTİ), OKYANUS KENARINDA, AKVARYUM’DA SATIŞ İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay/ bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret 9 dolar. İşe en geç başlama 9 Haziran, en erken bitirme 8 Eylül. Yemekler % 50 indirimli. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi3/hudton%20satis%202%20baybayan%20iyi.pdf

 

 • + -

  27337- TEXAS, HOUSTON MERKEZDE (AMERİKA’NIN 4. BÜYÜK KENTİ), OKYANUS KENARINDA, AKVARYUM’DA SERVER İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 5 bay/ bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret 2.13+bahşişler. 21 yaş ve üzeri olmalı. İşe en geç başlama 9 Haziran, en erken bitirme 7 Eylül. Yemekler % 50 indirimli. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi3/huston%20akvaryum%20server%205%20bay%20abayan%20iyi.pdf

 

 • + -

  27341- TEXAS, HOUSTON MERKEZDE (AMERİKA’NIN 4. BÜYÜK KENTİ), OKYANUS KENARINDA, AKVARYUM’DA BİLET SATIŞ İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay/ bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret 9 dolar. İşe en geç başlama 9 Haziran, en erken bitirme 7 Eylül. Yemekler % 50 indirimli. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi3/huston%20bulrtci%202%20bay%20bayan%20iyi.pdf

 

 

 • + -

  27110- MARYLAND, BALTIMORE’DA, WASHINGTON DC’YE 50 DAKİKA, NEW YORK’A 3 SAAT MESAFEDE, MOTEL6’TE FRONT OFFICE İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 7.75-8.75 dolar. İşe en geç başlama 15 Haziran, en erken bitirme 15 Eylül. Konaklama aylık 250 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi3/md%20front%20desk%202%20bayan%20iyi.pdf

 

 • + -

  27726- MAINE, SCARBOROUGH’DA, PORTLANDA 20 DAKIKA, BOSTON’A 1.5 SAAT MESAFEDE, OKYANUS KENARINDA KAMP ALANINDA HOUSEKEEPING VE BAHÇE BAKIM İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 4 bay/bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret 8 dolar. Bonus var. İşe en geç başlama 5 Haziran, en erken bitirme 15 Eylül. Konaklama haftalık 100 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi3/me%20kampisleri%20orta%204%20bay%20bayan.pdf

 

 • + -

  27447- MAINE, PORTLAND’DA, BOSTAN'A 1.5 SAAT MESAFEDE, MOTEL6’TE HOUSEKEEPING VE FRONT DESK İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İyi (receptionist) ve orta (housekeeper) düzeyde İngilizce istenmektedir. 6 bay/bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret HOUSEKEEPING 8, FRONT DESK 9 dolar. İşe en geç başlama 1 Haziran, en erken bitirme 15 Eylül. İkinci iş imkanı var. Konaklama aylık 250 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi3/me%20portlant%20frond%20desh%206%20bay%20bayan%20iyi.pdf

 

 

 • + -

  27146- SOUTH CAROLINE, NORTH MYRTLE BEACH’TE, OKYANUS KENARINDA, ÜNLÜ 1950 YILI TARZI BİR RESTAURANTTA SERVER İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 3 bay/bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret 2.15 + bahşişler. İşe en geç başlama 25 Haziran, en erken bitirme 30 Eylül. Çalışırken yemekler % 50 indirimli. Konaklama haftalık 60-80 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi3/mrtylr%20brach%203%20baybayan%20server%20iyi.pdf

 

 • + -

  27144- SOUTH CAROLINE, NORTH MYRTLE BEACH’TE, OKYANUS KENARINDA, ÜNLÜ 1950 YILI TARZI BİR RESTAURANTTA SERVER İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 3 bay/bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret 2.15 + bahşişler. İşe en geç başlama 12 Haziran, en erken bitirme 10 Eylül. Çalışırken yemekler % 50 indirimli. Konaklama haftalık 60-80 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi3/mrtyrle%20beach%20sevis%203%20baybayan%20iyi.pdf

 

 • + -

  27149- SOUTH CAROLINE, NORTH MYRTLE BEACH’TE, OKYANUS KENARINDA, ÜNLÜ 1950 YILI TARZI BİR RESTAURANTTA RESTAURANT WORKER İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay alınacaktır. Saatlik ücret 6.55 + bahşişler veya 7.50 dolar. İşe en geç başlama 25 Haziran, en erken bitirme 30 Eylül. Çalışırken yemekler % 50 indirimli. Konaklama haftalık 60-80 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi3/mytrle%20beach%20restautaht%202%20erkrk%20iyi.pdf

 

 • + -

  27445- NEW HAMPSHIRE, RYE BEACH’TE, OKYANUS KENARINDAKİ BİR RESTAURANTTA BAHŞİŞLİ BUSSER, KITCHEN HELPER, COUNTER PERSON İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 4 bay, 4 bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret 7.50 dolar + bahşişler. Fazla çalışma imkanı var. İşe en geç başlama 15 Haziran, en erken bitirme 30 Eylül. Konaklama haftalık 100 dolar. Yemekler indirimli. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi3/nh%20fornt%20ddk%204%20bay%20bayan%20iyi.pdf

 

 • + -

  27414- NEW HAMPSHIRE, GLEN’DE, BOSTON'A 3 SAAT MESAFEDE, FAST FOOD ICE CREAM RESTAURANTTA, CASHIER, ICE CREAM SERVER, GRILL COOK İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 10 bay, bayan karışık alınacaktır (1 bayan kontenjan var). Saatlik ücret 7.75 dolar. Bahşiş var. Fazla çalışma imkanı var. İşe en geç başlama 20 Haziran, en erken bitirme 7 Eylül. Konaklama haftalık 100-125 dolar. Yemekler çalışırken % 50 indirimli. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi3/nh%20kasiyer%20dondurma%2010baybayan%20iyi.pdf

 

 • + -

  27289- NEW HAMPSHIRE, SEABROOK’TA, OKYANUS KENARINDA, COFFEE DONUT SHOPPE’TA, CUSTOMER SERVICE, COUNTER HELP İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay, bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret 8.50 dolar. Bahşiş var. Fazla çalışma imkanı var. İşe en geç başlama 15 Haziran, en erken bitirme 15 Eylül. Konaklama haftalık 100-125 dolar. Yemekler çalışırken indirimli. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi3/nh%20stais%202%20baybayan%20iyi.pdf

 

 • + -

  27378- NEW YORK, BROOKLYN’DE, OKYANUS KENARINDA, FOOD SERVICE İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 1 bay veya bayan alınacaktır. Saatlik ücret 8.85 dolar. Çalışırken 1 öğün yemek ücretsiz. İşe en geç başlama 15 Haziran, en erken bitirme 9 Eylül. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi3/ny%20food%20service%201%20baybayan%20iyi.pdf

 

 • + -

  27684- ILLINOIS, SHILLER PARK’TA, CHICAGO’YA SADECE YARIM SAAT MESAFEDE BULUNAN MOTEL6’TE FRONT DESK İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay/bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret 9 dolar. İşe en geç başlama 1 Haziran, en erken bitirme 15 Eylül. Konaklama aylık 250 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi3/ohare%20front%20desk%202%20bay%20bayan%20iyi.pdf

 

 • + -

  27380- OREGON, PENDLETON’DA, MOTEL6’TE HOUSEKEEPER İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 4 bay/bayan karışık alınacaktır (2 bay kontenjan var). Saatlik ücret 9.10 dolar. İşe en geç başlama 1 Temmuz, en erken bitirme 10 Eylül. Konaklama aylık 250 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi3/oregon%20housekeeping%204%20baybayan%20orta.pdf

 

 • + -

  27116- PENNSYLVANIA, , PHILADELPHIA’DA, OKYANUS YANINDA, CHICKIES & PETE’S CRAB HOUSE’DA FOOD RUNNER, KITCHEN HELP, COOK, DISH WASHER İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. Tam şehir merkezinde bulunmaktadır. 3 bay, 3 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 7.25 dolar. İşe en geç başlama 17 Haziran, en erken bitirme 15 Eylül. Yemekler ücretsiz. Konaklama aylık 350 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi3/pa%20food%20runner%203%2B3%20iyi.pdf

 

 • + -

  27321- PENNSYLVANIA, POTTSTOWN’DA, NEW YORK’A 2 SAAT, WASHINGTON DC’YE 3 SAAT, PHILADELPHIA’YA VE OKYANUSA 1 SAAT MESAFEDE OLAN ASYA FAST FOOD RESTAURANTINDA RESTAURANT WORKER İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bayan alınacaktır. Saatlik ücret 7.25 dolar. İşe en geç başlama 15 Haziran, en erken bitirme 10 Eylül. Çalışırken yemekler ücretsiz. Konaklama aylık 250 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi3/pa%20restaurant%202%20bayan%20iyi.pdf

 

 • + -

  27596- PENNSYLVANIA, MOUNT, POCONO’DA, NEW YORK’A 1,5 SAAT MESAFEDE, ITALYAN RESTAURANTINDA ROOM SERVICE, BUSSER, HOST, COOK İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay alınacaktır. Saatlik ücret 8-10 dolar. İşe en geç başlama 2 Haziran, en erken bitirme 8 Eylül. Çalışırken yemekler indirimli. Konaklama haftalık 88 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi3/pa.busser%202%20erkrk%20iyi.pdf

 

 • + -

  27379- TEXAS, GALVESTON’DA, HOUSTON'A 50 DAKİKA, DALLAS'A 4 SAAT, SAN ANTONIO'YA 3,5 SAAT MESAFEDE, OKYANUSTA BULUNAN ADA ÜZERİNDE, MOTEL 6’TE FRONT DESK, HOUSEKEEPING İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 4 bay/bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret Housekeeping 8, Front Office 8.50 dolar. İşe en geç başlama 10 Haziran, en erken bitirme 15 Eylül. Konaklama aynı yerde ve aylık 250 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi3/tejsas%20front%20desk%20okayinus%20kenari%204%20bay%20abayan%20iyi.pdf

 

 • + -

  27563- TEXAS, PORT ARANSAS’TA, SAN ANTONIO'YA 2,5 SAAT, HOUSTON'A 3,5 SAAT MESAFEDE OKYANUS ÜZERİNDEKİ ADADA, FINS GRILL AND ICEHOUSE’DA HOST, HOSTESS İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 2 bay/bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret 8.50 dolar. Bonus var. İşe en geç başlama 15 Mayıs, en erken bitirme 1 Eylül. Yemekler % 50 indirimli. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi3/texas%20host%20hostes%202%20baybayan%20iyi.pdf

 

 • + -

  27159- WYOMING, JACKSON’DA, YELLOWSTONE NATIOAL PARK'A 2 SAAT MESAFEDE, MOTEL 6’TE, HOUSEKEEPING, FRONT DESK İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  İyi düzeyde İngilizce istenmektedir. 8 bay/ bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret 12.75 dolar. İşe en geç başlama 15 Haziran, en erken bitirme 15 Eylül. Konaklama aynı yerde ve haftalık 62.5 dolar. Detayları okumak için aşağıdaki linke tıklayıp dosyayı indiriniz.

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/52080307/chi3/vermont%20houskeeper%202%20baybayan%20orta.pdf