GÜNCEL İŞLER

2020 SEZONU WORK AND TRAVEL KAYITLARIMIZ 01 HAZİRAN 2019 TARİHİNDE BAŞLAMIŞTIR. ÇALIŞTIĞIMIZ AMERİKALI SPONSOR SAYIMIZ 6 OLMUŞTUR. AŞAĞIDAKİ İŞLERİMİZ VE DAHA BİRÇOK BAŞKA İŞLER İÇİN ERKEN BAŞVURU FIRSATLARINI KAÇIRMAYINIZ. 

Çalıştığımız sponsorlarımız devamlı olarak güncel iş bilgilerini bize yollamakta ve bu işlere öğrenciler anında yerleşmektedirler. Hangi işi seçerseniz o işe yerleşirsiniz. İş fuarlarını beklemeden erkenden işlere yerleşen öğrencilerin bütün işlemleride erken bitmektedir. Seçtiğiniz iş ile ilgili olarak sponsorlarımız veya işverenler online olarak Skype üzerinden kısa ve kolay bir mülakat sonucunda sizi seçtiğiniz işe anında yerleştirirler ve vize işlemleriniz başlar.

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 28 EKİM 2019  SAAT: 8:20

Daha fazla bilgi için https://www.facebook.com/groups/iccpturkey adresine üye olunuz.

Güncel işlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter üzerinden takip ediniz https://twitter.com/ICCPTURKEY

ISLER GECEN YIL OLDUGU GIBI BU YIL DA CABUK BITMEKTEDIR. EN KISA ZAMANDA IS SECMENIZI TAVSIYE EDERIZ. 

 

 • + -

  01 - ABD'DE FARKLI EYALETLERDE FARKLI ISLERIN DETAYLI PDF DOSYALARI. BU LINKE TIKLADIGINIZDA ISLERIN DETAYLARINA ULASACAKSINIZ. ERKEN BASVURU YAPARAK BU ISLERDEN AYIRTINIZ.

  ABD nin en guzel bolgelerinde olan bu islerin PDF dosyalarina ulasip indirmek icin asagidaki linke tiklayarak indirip butun detaylari ogrenebilirsiniz. Dosya isimlerinin sonunda KAC BAY ve KAC BAYAN alinacagi, isin saatlik ucreti ve isin hangi eyalette oldugu belirtilmistir. Isinizi sectikten sonra 1-3 gun icerisinde SKYPE uzerinden mulakata girebilirsiniz.

  ISLERI GORMEK ICIN ASAGIDAKI LINKE TIKLAYINIZ.

  https://www.dropbox.com/sh/qncxy1vgcv50xl0/AACC7qXuuAs-Zhkuxhvo9V2ra?dl=0

 

 • + -

  02 - COLORADO DENVER’DA KONFERANS MERKEZİNDE FOOD SERVICE VE HOUSEKEEPING İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  Çok avantajlı Colorado Denver Konferans Merkezi ve aile tatil beldesi Work and Travel işleri için 10 bay bayan öğrenci alınacaktır. Başvuru için kayıt olup, ilk ödemenizi yapıp CV vermeniz gerekmektedir. Mülakat 2 dakika sürmekte ve orta düzeyde İngilizce seviyesi istemektedir. Mülakatı geçemeyenlerin ödedikleri ücretler tam olarak kesintisiz hemen iade edilecektir. Eğer katılımcı mülakatı geçip programa katılmaktan vazgeçerse yapmış olduğu ödemelerden 500 dolar kesilip kalan miktar iade edilecektir. Mülakat SKYPE üzerinden işveren tarafından onların belirlediği bir tarihte yapılacaktır. Burası çok büyük bir konferans merkezi olup çok geniş bir alana yayılmıştır. Hergün yaklaşık 4.000-5.000 kişiye restaurantlarda açık büfe yemek çıkmaktadır. Konaklama yine ayni binalarda olup depozito ucreti yoktur. Yeme , icme ve konaklama icin maastan aylik 480 dolar kesilmektedir. Yeme, içme ve konaklama maastan kesildigi icin Amerika’ya giderken yanınıza sadece 150-200 dolar alınması yeterlidir ve böylece program maliyeti diğer bütün Work and Travel programlarına göre yaklaşık 800-1.000 Dolar daha ucuzdur. Sosyalleşme açısından çok iyi bir yer olup uluslararası çalışanlar ve Amerikalılar sürekli eğlenceler düzenlemektedirler. İşe başlama tarihi Temmuz ayına kadar olabilir. Bitiş tarihi ise 20- 30 Eylül arasında bir tarih olmak zorundadır. Çalışma haftalık 40 saat olup fazla çalışma imkanı vardır. Fazla çalışma saat ücreti 13 Dolardır. Saatlik ücret 8.5 Dolardır. Yeme, içme ve konaklama icin aylik 480 dolar maastan kesilmektedir. Haftada 40 saat çalışınca ve yemek ve konaklama kesilince aylık ücretiniz en az 880 Dolar olmaktadır. Fazla çalışmalar daha da fazla kazanmanızı sağlayacaktır. Detaylı bilgi için aşağıdaki linke tıklayınız.

  http://iccpturkey.com/colorado-fotograflari/

 

 • + -

  03 - WASHINGTON DC, MARYLAND, VIRGINIA EYALETLERİNDE BULUNAN 4,5 YILDIZLI OTELLERDE CANKURTARANLIK İŞLERİ.DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

  ORTA Orta düzeyde İngilizce istenmektedir. 20 bay/bayan karışık alınacaktır. Saatlik ücret 9.5 dolar. Haftada en az 60 saat calisma vardir. Ancak 60 saatlik calismanin tamami 10 dolar seklinde odenmektedir. Ise baslama 1 – 30 Haziran, bitirme 1 – 10 Eylül arası. Konaklama haftalık 119 dolar+elektik ve su masraflari. 250 metre zaman sinirlamasi olmadan yuzme ve 2-3 metreye dalabilmek gereklidir. Amerika’da 3 gunluk cankurtaranlik egitimi aldiktan sonra ise baslanacaktir. Havaalanında karşılama vardir.

  http://iccpturkey.com/cankurtaranlarin-videolari/

 

 • + -

  04 - VIRGINIA'DA, BEYAZ SARAY YAKININDA BULUNAN SU PARKINDA CANKURTARANLIK İŞLERİ. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

  Washington DC, Virginia sınırında, Pentagon ve Beyaz Saray’a 15 dakika mesafede olan GREAT WAVES Su Parkında çalışmak üzere 10 bay bayan Cankurtaran işe alınacaktır. Cankurtaran olabilmek için herhangi bir zaman sınırlaması olmaksızın 200 metre yüzebilmek ve yaklaşık 2-3 metreden havuz dibine atılan bir tuğlayı çıkarmak yeterlidir. Saatlik ücret 9.16 Dolar. Son 2 hafta saatlik ücret 11 Dolar. İşveren bu miktarları net olarak ödemiştir ve vergi kesmemiştir. İşe en geç başlama tarihi 22 Haziran’dır. İş bitiş tarihi ise 8 Eylül. Haftalık çalışma saati 35-50 saat arasıdır. Detaylı bilgi icin aşağıdaki linke tıklayınız.

  http://iccpturkey.com/cankurtaranlarin-videolari/